Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Рециклиране на носачи

  1. #1
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default Рециклиране на носачи

    Здравейте колеги,

    Прочетох доста теми относно рециклиране и се насочих към този вариант, защото повечето казвате , че с носачи от магазина изкарвате 15-20к км и пак са за смяна, а с рециклиране се изкарват същите км, че и повече, но къде е 15 лева рециклиране на носач, къде е 120+ лева за носач. Но да минeм по същество , аз съм от Хасково и единсвеният майстор, който рециклира носачи тук в града ми каза , че веднъж е правил рециклаж на Алфа Ромео (но предполагам 156) , но носачите почнали да скърцат и собственикът на колата му казал , че в момента е дори по дразнещо от тропането и човека не се наема мн мн да прави рециклаж на алфа . И сега моят въпрос към вас е вашите коли скърцат ли след рециклаж на горен носач? И ако не , ако може ми дайте кординатите на човека , който ги е направил.
    Last edited by CrazyElement; 24-07-2009 at 20:09.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  2. #2
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Crazy_Element View Post
    Здравейте колеги,

    Прочетох доста теми относно рециклиране и се насочих към този вариант, защото повечето казвате , че с носачи от магазина изкарвате 15-20к км и пак са за смяна, а с рециклиране се изкарват същите км, че и повече, но къде е 15 лева рециклиране на носач, къде е 120+ лева за носач. Но да минeм по същество , аз съм от Хасково и единсвеният майстор, който рециклира носачи тук в града ми каза , че веднъж е правил рециклаж на Алфа Ромео (но предполагам 156) , но носачите почнали да скърцат и собственикът на колата му казал , че в момента е дори по дразнещо от тропането и човека не се наема мн мн да прави рециклаж на алфа . И сега моят въпрос към вас е вашите коли скърцат ли след рециклаж на горен носач? И ако не , ако може ми дайте кординатите на човека , който ги е направил.
    Скърцат защото набиват втулки на тампоните и ги пресоват. А там не трябва да са пресовани.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #3
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Аз пробвах и с нови тампони и скви ли не технологий и щуротий.... разлика няма,на 15 к км сменах пак,но този път с цял носач на феби и вече почти 40 хил км нямам грижи
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  4. #4
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    Мен ми казаха,че в Ванто ги рециклират супер с някъкви връзки,на които не им запомних името,но става отлично за цена не съм сигурен,но за качеството няма "6-5"
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  5. #5
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Колеги , мене главният въпрос ми беше да дадете телефон за връзка на майстора рециклирал вашите носачи... защото както се вижда от мнението на оем тука градския майстор нещо не разбира мн мн от алфи и при него немога да ида а за други градове не знам, за сега само Bokata каза за Ванто, ама е и малко далечко...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  6. #6
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    И аз съм от Хасковсия регион и скоро ще ходя да рециклирам в София във Ванто,имат тема за контакти можеш да ги откриеш тук във Форума,да се обадиш и да питаш как работят и колко струва.
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  7. #7
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by bokota View Post
    И аз съм от Хасковсия регион и скоро ще ходя да рециклирам в София във Ванто,имат тема за контакти можеш да ги откриеш тук във Форума,да се обадиш и да питаш как работят и колко струва.
    Ае колега, в грешна посока си ... ей сега се обадих на Ванто и ми казаха , че НЕ рециклират носачи. Продължавам да търся информация за майстори , които рециклират носачи.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  8. #8
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    И на мен ми омръзна да сменям фтулки на горни носачи и мисля да минавам на вариант плиеретанови,но не мога да намеря темата във форума дето пишеше кой ги предлага и къде.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  9. #9
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    И на мен ми омръзна да сменям фтулки на горни носачи и мисля да минавам на вариант плиеретанови,но не мога да намеря темата във форума дето пишеше кой ги предлага и къде.
    http://www.performance99.com/powerflex.html
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  10. #10
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Crazy_Element,предполагам,че този човек за когото говориш в първия пост се казва Данчо и се намира в едни гаражи в Куба.Ако е същия,156-цата на която "рециклира" носачите беше моята.Но на 156 могат да се рециклират само горните носачи,защото имат капачка,а долните са капсуловани.И,че скърцаше е вярно,но това беше от долните.Единственото което се случи след намесата на Данчо беше,че падна едната капачка,която той ми беше сложил.Но като цяло за общо 10лв. си е повече от добре,при положение,че вече 20 000км. карам така.Истината e,обаче,че e най-добре да си купиш нови носачи,"рециклирането" е временен и не много препоръчителен вариант
    Last edited by V_A_N_K_A_T_A; 01-08-2009 at 01:55.
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  11. #11
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Crazy_Element,предполагам,че този човек за когото говориш в първия пост се казва Данчо и се намира в едни гаражи в Куба.Ако е същия,156-цата на която "рециклира" носачите беше моята.Но на 156 могат да се рециклират само горните носачи,защото имат капачка,а долните са капсуловани.И,че скърцаше е вярно,но това беше от долните.Единственото което се случи след намесата на Данчо беше,че падна едната капачка,която той ми беше сложил.Но като цяло за общо 10лв. си е повече от добре,при положение,че вече 20 000км. карам така.Истината e,обаче,че e най-добре да си купиш нови носачи,"рециклирането" е временен и не много препоръчителен вариант
    Благодаря за отговора колега,
    Да за същият човек говорим, така ми каза не знаех , че е от долните носачи.Ами той е май най-добре да се земат нови носачи. Но то тя мойта бая си поскърцва даже и отзаде вече скърца и там си нямам на идея от какво ще е, и вероятно след смяната на горните носачи, ще се оправи тропането ама ще си остане скърцането(което ми прави впечетление , че не винаги скърца)
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  12. #12
    започва да се пристрастява Jicata's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Благоевград
    Posts
    59

    Default

    Quote Originally Posted by lubo_red View Post
    Може ли някои да ми каже как да си поръчам тампони от тоя саит аз, не мога да разбера как с поръчват
    алфа 156 1.9 JTD '99

  13. #13
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by Jicata View Post
    Може ли някои да ми каже как да си поръчам тампони от тоя саит аз, не мога да разбера как с поръчват
    Ами колега цъкаш на контакти и ти излиза ето този номер тел. 0889 999 277 звънкаш и така.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  14. #14
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Ами при мен е от долните и става така,защото са се скъсали маншончетата на шарнирите и влизат вода и боклуци,ръждясва и започва да скърца.То си е и опасно.Ако бяхме направили една среща днес щях да ти покажа от къде скърца,но уви,утре имам час при Желев,купих си носачи и едни спортни пружини и да видим как ще се държи...
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  15. #15
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by Jicata View Post
    Може ли някои да ми каже как да си поръчам тампони от тоя саит аз, не мога да разбера как с поръчват
    Намери в раздела със сервизите екстрийм тунинг там имат налични и не забравяй че цената в сайта е без VAT (ДДС) 19% и транспортни разходи. И специално за 156 може да си поръчаш само за предницата за задницата цената е висока а и там трагедията не е както при предните носачи
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •