Results 1 to 5 of 5

Thread: Бензиновата помпа и инжекторите нямат захранване -146 1,6 бо

  1. #1

    Default Бензиновата помпа и инжекторите нямат захранване -146 1,6 бо

    Та зна4и нямям захранване на дюзите на инжекторите и бензиновата помпа и разбира се ми от4ита гре6ка на инжекциона.Молбата ми е ако някои има ел.схема на инжекциона и разположението на елементите в купето да я прати на salvator_limones@yahoo.com.Или ако знаете къде се намират релетата/предпазителите за бензиновата помпа/инжекциона моля кажете.Сега съм я приспособил да пали на газ ама не е работа...
    Какво друго... колата е '95 със high version окабеляване - схема А, газовото не е за пълен инжекцион, 146 1,6 боксер
    8V...Ако не6то не е ясно 6те поясня.Благодаря на вси4ки предварително.
    If flying is your religion...

  2. #2
    Запален алфист grale's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    142

    Default

    Колега провери тука http://www.alfa145.com/gallery.asp?URL=\Alfa145Manual дали ще намериш това което ти трябва
    Lancia Dedra Integrale

  3. #3
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Релето на помпата и инжекциона се намират под предния капак отдясно на акумулатора има една кутийка вътре с 2 релета и 2-3 бушона провери ги тях едното е за помпата а другото е генерално за целия инжекцион,на мен като ми беше заминала бензиновата помпа така правеше релето на пмпата губеше маса Успех
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #4

    Default 10x

    Благодарско на двамата колеги, намерих каквото ми трябва6е.доста е вероятно и при мен да е от помпата понеже като и подадох напрежение директно от акумулатора - ни вопъл ни стон.А преди няколко дни проработи на бензин ама сега пак не 6те.Има6е някъде тук тема за помпата то4но ако не се лъжа..Като я разхвърля 6те стане ясно.О6те веднъж благодаря!
    If flying is your religion...

  5. #5
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Да явно проблема е като с моята помпа прави ги само на място и от време на време не иска да пали
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •