Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 74

Thread: Честито раждане и на мене....

  1. #1

    Default Честито раждане и на мене....

    Днес след купищата нерви в работата и какво ли още не ми звънна брат ми с "благата" вест, че ГТВ-то е родило на магистралата на около 20 км от София. Симптомите са следните: при 150 км/ч брат ми включва климатика и след малко губи мощност. погледнал в огледалото и отзад имало облак, лампата на маслото не свети, освобождава веднага от скорст - лампата светва и той спира. при отваряне на капака всичко е в масло (от страната на климатика), а пръчката за маслото е леко извадена (ебем ли го що). в момента трупа й се транспортира с пътна помощ към гаража и ще влиза в сервиз до седмица....реве ми се като знам колко любов, пари и време сме вложили в тази кола и искрено се надявам това да не е краят й. замина и море и почивка и всичко...колицата ми.....

  2. #2
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Моите съболезнования. Дано се разминеш с най малко разходи, и скоро е отново в движение количката.
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  3. #3
    Запален алфист SGB's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Като знам колко работи направи по тази кола, направо ми стана много гадно като прочетох какво е станало, ама май е време за някой по-сериозен двигател .

  4. #4
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Гадна работа.
    Дано не са големи щетите. Пожелавам скорошно "оздравяване" на красавицата.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  5. #5

    Default

    често да си кажа, не знам дали има нещо, което да не е ремонтирано по нашата красавица. всичко се случи заради един особено некадърен основен ремонт във ВИП сервиз в младост...колата пушише като трактор преди това, онези нещо се опитаха да направят ама нищо не направиха. аз нали уж през познат отивам не знам кво...колата продължи да харчи масло, имах съмнения че не са ми сменили гарнитурите, пък си ги платих....абе недоказуемо беше и така.... жалко.
    знам с колко любов, страст, упоритост, пари и нерви сме я правили тази кола с брат ми и ми си реве направо. това ми е първата кола, която съм сме си купили с наши пари и ми е особено скъпа. сега чакам да влезе в сервиз и да я отворят за дисекция....

  6. #6

    Default

    Иде ми да тегля една такава дълга и гнусна.....#*$*&#$(@#%(@$^$^@)#

    Боянски, дръж се. Само не си хаби нервите.
    Няправо не ми се иска да е верно....честно ти казвам.
    Баси..и тая колица ако е родила незнам вече...
    Дано да е нещо ефектно и само да е дало вид на мазало, но да не е фатално...дано!!!

    Някви съществени намеси имала ли е последно време?
    Перките работеха ли...да не е загряла и от там нещо...бах го..
    Картера?

    Ох....стискам палци!!!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #7
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Опс лоша работа. За съжаление след всичко което видях по тази кола сътворено от тия хубавци мисля че развръзката е капака
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #8

    Default

    Сега си ти на ред да я правиш
    само слагам на фаровете дунапрен против Мъри и я почвате

  9. #9
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    К'во стана с тея нашите ГТВ-та...ще трябва да ги осветим след като ги сглобим...Успех
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  10. #10
    Старши алфист J_I_V_K_O's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София/Враца
    Age
    36
    Posts
    629

    Default

    олеле... реве ми се като чета
    Lexus Is200
    Honda CBR 600 F4i


  11. #11

    Default

    вчера погледнах да видя мотора и това, което забелязах е, че маслото е избило през пробката на пръчката за маслото...за да избие от там явно е качило налягане, което води до не много добри изводи

  12. #12
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    То не е много забавно...ама айде да пуснем една тема...в която всеки да опише колко пъти е отварял мотора,какво се е слу4ило...и т.н,за да не пълним с нови и нови теми,Щото така или ина4е пове4ето полу4иха инфаркт....било то на магистрала или не.Това ще е и интересна тема за тези които влизат и пускат първа тема със заглавие:"Изкам ГТВ щото много ме кефи,да си купя ли?"По този на4ин хората ще се запознаят със слабите места на колата ....и разбира се със силните(ако все още има такива).Някой съгласен?
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  13. #13

    Default

    супер е идеята...само обаче си представи как влиза някой ентусиаст и вижда тема "1656-тото ГТВ си помля двигателя двигателя"....абе не е зле - тъкмо няма колите ни да се превърнат в следващата калибра

  14. #14
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Много неприятна случка, Боянски.

    Дано е по-малкия дявол

    Поне мисля, че този път си избрал правилния сервиз, който може да помогне и да я върне към живот.


    А за освещаването - майтап да няма. По време на основния ремонт на мотора ми я опяваха коледари. И от тогава няма никакви по-сериозни проблеми с колицата... да чукна на дърво.

    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  15. #15

    Default

    Момчета нз ако наистина върши работа тфа опяване да го направиме всички..белким престанат да се трошат колиците ни...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •