Results 1 to 8 of 8

Thread: Проблем с airbag

  1. #1
    Запален алфист SPEEDY-SD's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    148

    Default Проблем с airbag

    Здр,на скоро си купих 156 1.9jtd 01г 115кс и естествено веднага има проблем(карък от всякаде).Непрестанно ми светят двете лампи за airbag.Закарах я на диагностика и от там казаха че има проблем с бордовия компютър
    (бил за смяна) понеже не можело да се влезе в него за да се установи дали има някаква грешка с airbaga.Така че ако някой знае за какво става дума ще съм благодарен да пише

  2. #2
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Откъде си, при кой беше на диагносика ...... евентуално да те пренасочим към друг майстор(по-разбиращ) .....!?

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by slav40 View Post
    Откъде си, при кой беше на диагносика ...... евентуално да те пренасочим към друг майстор(по-разбиращ) .....!?
    И към друг раздел....
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  4. #4
    Запален алфист SPEEDY-SD's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    148

    Default

    От Сф -модерно предградие.Ходих в Люлин с/у пощата, зад "Вилаз" един голям сервиз -като хале.Просто не отивайте при този.... а и в последследствие разбрах че му се носи мн.лоша слава.Всеки се мъче да изкара нещо но това ли е начина

    ---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

    Иначе отидох при други майстори до Brikolag.Веднага ми изчистиха грешките е за съжаление не за 2та airbagа,но веднага ми казаха за как може де се оправи.Вързаха просто една жичка и изгасна е само този от шоф страна-не се захранвал а за др им трябвало повече време което нямам в момента

  5. #5
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Default

    обикновено гърми централата. Ако не може екзаминера да се свърже с нея, пиши я заминала. Все пак отиди в читав сервиз да я видят. Иначе това изобщо не е болка за умиране, но ако те човърка отвътре, че не работи, намери си някоя втора ръка - намират се за по 40-50лв за две възглавници.
    Alfa Romeo 159 SW, 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD
    Ex: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, Subaru Legacy 2.5i,
    Alfa Romeo 156, 2.0TS

  6. #6

    Default

    Щом си от модерното значи си на 2 крачки от ЛИСАН сервиз.Четох бая добри отзиви за човека.Виж в общ технически раздел за точния адрес.

  7. #7
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Quote Originally Posted by SPEEDY-SD View Post
    Иначе отидох при други майстори до Brikolag.Веднага ми изчистиха грешките е за съжаление не за 2та airbagа,но веднага ми казаха за как може де се оправи.Вързаха просто една жичка и изгасна е само този от шоф страна-не се захранвал а за др им трябвало повече време което нямам в момента
    Егати яките майстори. Вързали жичка ръйшли. Демек ся просто лампата ти не свети, имаш грешка в бега и недай си боже ако стане нещо той няма да се отвори. И при тях да не ходиш вече.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  8. #8
    Запален алфист SPEEDY-SD's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    148

    Default

    Мерси ще видя в и този сервиз.А ако някои знае някои колега който да разбира от този проблем да ми даде координатите му.Благадаря предварително

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •