Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 160 of 160

Thread: Всичко за Алфа Ромео 149 (Milano)

  1. #151
    започва да се пристрастява dragonaz's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default На мен не ми харесва все още

    На мен не ми харесва все още или не мога да я възприема... както и преди казах, нещо тези предни фарове толкова големи и сливащи се с капаке не ме радват.
    Дето се казва каквато и друга "конфигурация" да бяха сложили мисля щеше да е по-добре.
    Но нека да свикна с нея и да я видя някъде след време тази кола и у нас, че да преценя.

    Колеги ще ми трябва преводач да ви разбера лафчетата,
    честно.
    То ясно стари кучета и тн. ама ся ако ще да се разбирате само двамата какво си приказвате.

  2. #152

    Default

    а на някой да му прави впечатление че това е поредният монтаж на някой фото шопър .... отзад си стои все същият стругар и стърже нещо

  3. #153
    започва да се пристрастява dragonaz's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default Май си прав

    Май си прав

  4. #154
    започва да се пристрастява Gran_Turismo's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bulgaria, Plovdiv City
    Posts
    41

    Default Инфо Бюлетин Алфа Ромео

    Новата Alfa Milano вдъхновена от 8C Competizione


    Компактният и луксозен хечбек ще се появи на пазара в края на тази или началото на следващата година.



    В интернет пространството се появиха първите ясни снимки на италианския луксозен и компактен хечбек Alfa Milano.
    От снимката се вижда, че заместникът на 147 е вдъхновен от дизайна на 8C Competizione. Колата предлага овални предни светлини, издължен и заострен преден капак, скрити дръжки на задните врати, което подсказва за появата на един от най-красивите автомобили в този клас.
    Alfa Romeo Milano ще се предлага единствено с пет врати. Размерите се очаква да са близки до тези на Fiat Bravo. Според компанията интериорът ще бъде с нов дизайн. Моделът ще предлага богата гама от бензинови и дизелови двигатели. Бензиновите ще бъдат 1,4-литров MultiAir с мощност 135 и 165 к.с., както и 1,8-литров T-Jet 4-цилиндров агрегат с турбокомпресор и мощности от 235 к.с. и 265 к.с. Дизеловите варианти включват 1,6-литров с мощност 120 к.с. и 2-литров с мощност 170 и 220 к.с. На по-късен етап трябва да се появи и по-мощната модификация GTA с бензинов V6 мотор, задвижване на четирите колела и система Q4. Трансмисията ще бъде 6-степенна механична и 6-степенна автоматична.
    Alfa Milano ще се появи на пазара в края на тази или в началото на следващата година.
    Ако искаш да си Romeo, карай Alfa Romeo!

  5. #155

    Default

    Обединих темите и преименувах старата.Дано няма сърдите.Иначе само да ви кажа, че вече коментирате снимки, които са давани в по-предни постове в тази тема, макар и в по-малък размер !
    Last edited by sen7; 13-10-2009 at 22:11.
    мене ме нема, в целата схема........

  6. #156
    Запален алфист mihail_mladenov's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Враца
    Age
    33
    Posts
    307

    Default

    за наследника на 147 ще кажа, че е доста добра , пък и двигателите започват от 135 та чак до 265 коня.
    VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
    Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

  7. #157
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Вече всички модели са вдъхновени от ИДОЛА(8ц), но аз се питам 8С от каво е вдъхновен... хммм... с тези овални фарове само жигула ще да ги е вдъхновила Майтапа на страна Миланото ми харесва много, много повече от Мито но искам да го видя наживо мисля че ще е доста сполучлив модел, но както винаги ще излезе на безумно висока цена и първите 5-10 години ще се среща доста рядко
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  8. #158

    Default

    И Милано и Мито доказват, че дизайна на 8Ц е неподражаем дори за тези които са го правили
    Alfa Romeo 155 2.0 16V Super

  9. #159
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa Pilot View Post
    И Милано и Мито доказват, че дизайна на 8Ц е неподражаем дори за тези които са го правили
    Е не е много лесно да подражаваш на суперкола с малък хечбек. Да си виждал мишка, която да ти прилича на вълк, защото се опитва да гледа като вълк
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  10. #160

    Default

    Може да е пускано вече, но ето едно видео
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •