:
Originally Posted by 155_8000rpm View Post
Аз досега недоумявах какво се случва и затова спрях да пиша и да взимам отношение,а и защото не се чувствам виновен за нещо!А сега изплюйте камъчето и кажете кой го е казал това нещо,защото аз не съм го чувал от никой...преди имаше заяждания за подписа ми но в него пише-превеждам:"последният истински алфов мотор",а не последната истинска алфа и ни най-малко не съм очаквал някой да се засегне от това и да ме обижда даже,защото не съм обидил аз никой...и съм далеч от мисълта,че съм нещо повече от другите алфа-драйвери...и че моята алфа е последната истинска...и че другите са фиятаджии,защото имаше и такива подмятания...
Всичко друго освен това,което казах е плод на нечие въображение и клюки...Това ще е наистина последният ми пост по темата,ако пак остана неразбран...
Колега, спокойно! Сигурен съм, че никой не е искал да те обиди и ако си бил въвлечен в този спор, то е било коствено или незаслужено.


:
Originally Posted by Alfa User View Post
Тука искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча. Както каза и колегата 155_8000rpm, никой наоколо не е делил Алфите на истински и неистински (и разни сравнения с модели на ФИАТ са меко казано смешни, ако знаете историята на моделите на Алфа, които така плюете...) - подочухме слух за едно изказване от някой си по тая тема, дето ни озадачи и нас самите, но не искам да коментирам елементарни сплетни... Причините са повече от очеизвадни, но и тях нямам намерение да коментирам.
Така че мисля че всички имат какво да преосмислят.
Колега Алфа Юзър, чуй се само: "...искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча" ; "подочухме слух за едно изказване от някой си" ; "нямам намерение да коментирам" ?!?!
Ха сега кажи ми каво да си мисля като чета това???
Ето поради такива овъртания се получават подобни
сплетни. Говори открито и без да премълчаваш, за да се преключи веднъж за винаги с тази простотия!

Аз лично се надявам да се видим двамата в събота на Алфисти феста и да си отделим "малко време", защото от както се появи тази плюеница копнея да си поговоря с теб. Който ме познава добре знае, че не обичам да премълчавам и решавам подобни сплетни открито и в очи. Както и да е...
... надявам се зовът ми да не е "... в пустиня"!

:
Originally Posted by toki4a View Post
само едно не мога да се сетя ! какво ви става на вас?

делене на алфи и фиати глупости ..
вие место да се сприятелявате се си мисля ,че не е така

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

да не се обиждат някои колеги от плд, ама взехте да ставате голфаджии[COLOR="Silver"]
Токич, прав си! Отстрани е доста грозно. Трябва да му се види края на това вече. Започва да писва...

Преди 15 мин. си пуснах това мнение, но някъде изчезна ( май го делнах без да искам ), та си го пляскам пак! Извинения!