Results 1 to 15 of 54

Thread: Искам акъл и мнения за вх колектори

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Снощи сложих изтърбушен колектор, всичко вътре го махнах, но оставих джаджата дето променя пътя на въздуха включена в кабела, както и клапана за резервоарните изпарения.......
    Впечатления - със сигурност не е по зле, изредих всички режими, струва ми се че е малко по динамична, но аз това го вкарвам в графата "въображаемо", не е нещо което веднага можеш да усетиш.....ще закача да видя дали има записани някакви грешки довечера, и да видя показания на тва онова.....
    И като си изтърбушил всичко без тръбите за скъсяване....какво си махнал всъщност?Уплътнителните гумички ли?То друго май няма вътре?А.......сетих се онази насочваща тръбите пластмаса,ма то без нея по зле трябва да.....
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Skoklev View Post
    То друго май няма вътре?А.......сетих се онази насочваща тръбите пластмаса,ма то без нея по зле трябва да.....
    Точно това казвам - махнати са и те, вътре е кухо като лейка, и не знам дали трябва да е по добре, но мога да се подпиша с 2 ръце че не е по зле......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •