Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем еърбег над жабката

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    12

    Default Проблем еърбег над жабката

    Здравейте колеги ,как да се справя с този проблем ,капака над еърбега над жабката е зейнал и имам чъството че се държи вече на 2 щипки.Когото и да кача в тази кола винаги ме ебава че са и гърмяли пуканките ))Предварително ви благодаря .
    156 2.0 ТS 00

  2. #2

    Default

    Ми повсеместен е тоя проблем, секи ще ти даде различен съвет, но така или иначе трябва да го побългариш - щипките са само отдолу за твоя информация, отгоре е с нещо като зъбчета който просто го закрепят, тъй като при отваряне долните щипки се чупят, и самия капак отива "нагоре"......
    Можеш да си вземеш от някоя морка капак дето да е в добро състояние, и само да прикапеш с каноконлит леко мястото на двете щипчици за да прихване що годе плънто......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3
    започва да се пристрастява vasilus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    73

    Default

    вземи си нови щипки и си ок! а и не е само чувството че се държи на две щипки те са само 2 като вадиш капака бъди внимателен аз имах късмет да не счупя ушетата на капака дето държат щипките но мисля че ми се размина на косъм с нови щипки всичко е ок!!

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    30

    Default

    аз смених щипките и единият край си остана поотворен съвета е: карай и да не ти пука ( 18 лв дадох за щипки и никаква работа не свършиха ).

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    12

    Default

    Мерси колеги,послушах Ферарист и я лепнах леко с капчица ,за сега държи и не ме дразни толкова
    156 2.0 ТS 00

  6. #6
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by archer View Post
    аз смених щипките и единият край си остана поотворен съвета е: карай и да не ти пука ( 18 лв дадох за щипки и никаква работа не свършиха ).
    капака често се деформира от слънцето. Преди да сложиш щипките опитай да го поизправиш за да ляга добре и едва тогава сложи щипките и ги закопчай
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •