Results 1 to 6 of 6

Thread: някой знае ли нещо за тази резачка

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default някой знае ли нещо за тази резачка

    Колеги опитах да кача снимка тука но,не се получи.Нещо съм скаран с компютрите.И така има една обява в мобилето една бяла 164-ка 2.0 в6 турбо за 4500лв.Въпросът ми е някой знае ли го този самолет има ли му нещо щото седи отдавна в мобилето,а Сф ми е далече да не се разкарвам напразно.Ако темата вече е дискутирана тука се извинявам за това,и можете да изтриете поста,няма проблем.
    Alfa Romeo 155 1.7 t.s. Saab 9-5

  2. #2
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by warbah View Post
    Колеги опитах да кача снимка тука но,не се получи.Нещо съм скаран с компютрите.И така има една обява в мобилето една бяла 164-ка 2.0 в6 турбо за 4500лв.Въпросът ми е някой знае ли го този самолет има ли му нещо щото седи отдавна в мобилето,а Сф ми е далече да не се разкарвам напразно.Ако темата вече е дискутирана тука се извинявам за това,и можете да изтриете поста,няма проблем.
    Ами аз преди съм я гледал тази обява като купувах моята,и цената и беше 7000лв от обявата знам че колата е с чип и нищо друго мисля че един мой приятел я беше гледал и ми беше казал че нещо не е като хората и колата няма тази мощност която трябва,но ако някой друг я е виждал на живо да сподели.
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default

    това че е със газово не ми харесва,и то на този мотор,
    Alfa Romeo 155 1.7 t.s. Saab 9-5

  4. #4
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by warbah View Post
    това че е със газово не ми харесва,и то на този мотор,
    Ами аз не виждам кой ще кара тая кола на бензин, то си е дупка в джоба За една година гори бензин колкото струва Ако е кадърно монтирано аз съм "за"!

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Ами аз не виждам кой ще кара тая кола на бензин, то си е дупка в джоба За една година гори бензин колкото струва Ако е кадърно монтирано аз съм "за"!
    Да прав си ако е кадърно поставена,а междудругото оказва ли влияние на електрониката ако не е кадърно поставена.И още нещо не е описано като газов инжекцион, ако е обикновенна газова уредба как мислиш с тоз мотор????
    Alfa Romeo 155 1.7 t.s. Saab 9-5

  6. #6
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by warbah View Post
    Да прав си ако е кадърно поставена,а междудругото оказва ли влияние на електрониката ако не е кадърно поставена.И още нещо не е описано като газов инжекцион, ако е обикновенна газова уредба как мислиш с тоз мотор????
    Оказва разбира се, най-малкото трупа грешки, по-големите проблеми са пляскане, невървене, голям разход и т.н. Ако е обикновенна газова не знам какво следва на този мотор, мисля че слагат на турбо без проблем, но все пак е най-добре да я огледа газаджия - монтаж, компоненти, окабеляване, да я закачи на компа абе всичко. Много е вероятно колата да НЕ работи на бензин, или да работи колкото да пали т.е. и на бензин трябва да се тества.
    пп Колата сега я видях и е сребриста. На тази кола всеки и се плаши, а съдбата обича смелите На твое място вече щях да я разхождам по сервизите с ококорени в очакване очи, просто е уникален екземпляр. Разбира се имай си едно наум, че с разходите ще гониш 166-ца.
    Last edited by code; 24-06-2009 at 18:42.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •