View Poll Results: Кога да направим националната сбирка на 155 ?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 18-19 Юли

    9 21.95%
  • 25-26 Юли

    22 53.66%
  • 1-2 Август

    10 24.39%
Page 33 of 35 FirstFirst ... 233132333435 LastLast
Results 481 to 495 of 517

Thread: Национална среща на Алфа 155 - дискусия

  1. #481
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by rumenti77 View Post
    ...
    Румба, ти метна за аватар снимката с тубата с водата а - незабравима е срещата! Въжето издържа ли нагона на локомотива?

    Аз лично съм много доволен от цялата сбирка във всяко естество, даже и домакините, според мен не бяха недружелюбни, просто хич не им харесват изненади . Много добра група и съответно много добра среща се получи!!!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #482
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Абе като казахте още една среща ... що пък да не направим, а ?
    Мисля, че с достатъчно категоричен резултат оборихме скептиците дето тръбяха наляво и надясно колко невъзможно било да се съберат 55-ците на национална среща... Та ако направим още една или още няколко (кото без съмнение ще стане!), направо ще ги заровим под земята
    И като казахте "...имаме си тениски" - моля всички, които ми приведоха пари и не можаха да дойдат да си вземат блузките, да ми пишат на лично със данните за доставка с Еконт :
    - име и фамилия
    - телефон за връзка
    - адрес за доставка
    (или ако ви е по-удобно - най-близкия офис на Еконт - спестявате към 2 кинта от доставката).

    Това е пичове - първата по рода си среща на легендата 155 се състоя, и то с повече от успех. Невероятни хора сте, адски се радвам че се запознахме лично или че се видяхме отново с тези, с които се знаем! За пореден път се убеждавам, че тази кола и нейните фенове не са случайни, и че атмосферата помежду ни ще е винаги на ниво!
    Много безаварийни километри и абсолютен кеф със тази легенда ви желая - и разбира се, ДО НОВИ СРЕЩИ !

    П.П. Позволих си да напиша кратко резюме на усещането от срещата в официалната тема - дано всички сте се почуствали така добре като мен !
    Last edited by Alfa User; 28-07-2009 at 01:49.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #483
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    Румба, ти метна за аватар снимката с тубата с водата а - незабравима е срещата! Въжето издържа ли нагона на локомотива?

    Аз лично съм много доволен от цялата сбирка във всяко естество, даже и домакините, според мен не бяха недружелюбни, просто хич не им харесват изненади . Много добра група и съответно много добра среща се получи!!!
    Все пак ако някой се зачуди кой съм да се подсеща.Твойто въже е по хубаво от на Ваклин(сипах си за 18лв.метан и за10 лв. бензин в София,минах 400км. и имам горива останали в колата за още толкова).Иначе въжето е като ново и ти благодаря че ми услужи с него(трябва да се видим да ти го върна).А при мен продължава каръка, защото преди малко ме пуснаха един месец неплатен отпуск и ми казаха да си търсия работа направо вече се побърквам.Нямам кола,нямам работа и ...........
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

  4. #484
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Много добра среща сте заформили. Браво!!!.

  5. #485
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by rumenti77 View Post
    Все пак ако някой се зачуди кой съм да се подсеща.Твойто въже е по хубаво от на Ваклин(сипах си за 18лв.метан и за10 лв. бензин в София,минах 400км. и имам горива останали в колата за още толкова).Иначе въжето е като ново и ти благодаря че ми услужи с него(трябва да се видим да ти го върна).А при мен продължава каръка, защото преди малко ме пуснаха един месец неплатен отпуск и ми казаха да си търсия работа направо вече се побърквам.Нямам кола,нямам работа и ...........
    Румка, не се притеснявай, ще се видим и тогава за въжето. Съжелявам за работата, ако с нещо може да се помогне казвай. Разгледай и раздела предлага търси работа - може да има нещо интересно!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #486
    Запален алфист Buxalkata's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    sofiq
    Posts
    484

    Default

    Quote Originally Posted by TS View Post
    Много добра среща сте заформили. Браво!!!.
    жалко 4е не дойде и ти ....

  7. #487
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе като казахте още една среща ... що пък да не направим, а ?
    Мисля, че с достатъчно категоричен резултат оборихме скептиците дето тръбяха наляво и надясно колко невъзможно било да се съберат 55-ците на национална среща... Та ако направим още една или още няколко (кото без съмнение ще стане!), направо ще ги заровим под земята
    Спомняш ли си че като се събрахме на една маса си говорихме за срещта в Троянския балкан
    може да се поогледам но се притеснявам че няма да мога да го организирам

    ПП: Колко души бяхме на срещата приблизително ме интересува?
    Last edited by DJ; 28-07-2009 at 16:22.
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  8. #488
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by DJ View Post
    може да се поогледам но се притеснявам че няма да мога да го организирам

    ПП: Колко души бяхме на срещата приблизително ме интересува?
    За организацията ще помагаме,няма страшно
    Важното е да има желание, хъс, амбиция и порив за такива прекрасни преживявания
    Ами горе долу около 55 човека бяха .

    ........
    Quote Originally Posted by DJ View Post
    ПП: Миленче вече ако си станала дано не те боли главицата
    Леле от въпроса ти да разбирам ли , че съм била много зле
    ..е това за Троян го помня

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  9. #489
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    За организацията ще помагаме,няма страшно
    Важното е да има желание, хъс, амбиция и порив за такива прекрасни преживявания
    Ами горе долу около 55 човека бяха .

    ........

    Леле от въпроса ти да разбирам ли , че съм била много зле
    ..е това за Троян го помня
    Супер си беше, просто сутринта не беше станала с Алекс и затова така исках на всички да кажа чао
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  10. #490
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Кой ми гепи хавлията,да си признае на Лс. Няма да се сърдя и без това си я е самопадарил.

    Супер фенска среща си беше,добре ,че не пих ракия иначе Тренди и мен щеше да подхлъзне - мръсника му.

    Румба кофти работа пич,освен да се напоркате с митака от мъка не виждам друго какво да се направи.
    Last edited by MUROMAN; 29-07-2009 at 00:32.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  11. #491

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Кой ми гепи хавлията,да си признае на Лс. няма да се сърдя и без тоав си я е самопадарил.

    Супер фенска среща си беше,добре ,че не пих ракия иначе Тренди и мен щеше да подхлъзне - мръсника му.

    Румба кофти работа пич,освен да се напоркате с митака от мъка не виждам друго какво да се направи.
    излезе ми работа,парво 6те поработим с него пак после ракията

  12. #492

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе като казахте още една среща ... що пък да не направим, а ?
    Мисля, че с достатъчно категоричен резултат оборихме скептиците дето тръбяха наляво и надясно колко невъзможно било да се съберат 55-ците на национална среща... Та ако направим още една или още няколко (кото без съмнение ще стане!), направо ще ги заровим под земята
    И като казахте "...имаме си тениски" - моля всички, които ми приведоха пари и не можаха да дойдат да си вземат блузките, да ми пишат на лично със данните за доставка с Еконт :
    - име и фамилия
    - телефон за връзка
    - адрес за доставка
    (или ако ви е по-удобно - най-близкия офис на Еконт - спестявате към 2 кинта от доставката).

    Това е пичове - първата по рода си среща на легендата 155 се състоя, и то с повече от успех. Невероятни хора сте, адски се радвам че се запознахме лично или че се видяхме отново с тези, с които се знаем! За пореден път се убеждавам, че тази кола и нейните фенове не са случайни, и че атмосферата помежду ни ще е винаги на ниво!
    Много безаварийни километри и абсолютен кеф със тази легенда ви желая - и разбира се, ДО НОВИ СРЕЩИ !

    П.П. Позволих си да напиша кратко резюме на усещането от срещата в официалната тема - дано всички сте се почуствали така добре като мен !
    155 не е просто кола...тя е магия,тя е страст,тя е вяра,тя е една цяла идеология и начин на живот и колкото и фанатизирано да звуча-това е самата истина за мен самия...
    И именно това доказахме на всички скептици...
    Алфа 155 ще я има докато има хора като нас-самоотвержени и отдадени на страстта си...
    155-ЗАВИНАГИ ДЪЛБОКО В МОЕТО СЪРЦЕ...
    А на Алекс искам да благодаря сърдечно за милите думи в официалната тема...без теб приятелю нищо нямаше да е същото,така че за теб дълбок поклон..и ти обещавам,че малкият Мартинчо един ден ще седи в татковата 155-ца и ще тръпне също като баща си,просто няма как да е иначе...а колата ще е жива дотогава непременно,защото ще му е първата,ако трябва после паметник ще й направя...
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  13. #493
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    А на Алекс искам да благодаря сърдечно за милите думи в официалната тема...без теб приятелю нищо нямаше да е същото,така че за теб дълбок поклон..и ти обещавам,че малкият Мартинчо един ден ще седи в татковата 155-ца и ще тръпне също като баща си,просто няма как да е иначе...а колата ще е жива дотогава непременно,защото ще му е първата,ако трябва после паметник ще й направя...

    Наско , ти малкия Мартинчо на Мартини 155 ли го кръсти, я си признавай

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  14. #494

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post

    Наско , ти малкия Мартинчо на Мартини 155 ли го кръсти, я си признавай
    Еееееее маааааалко се повлиях признавам си,а и името страшно много ми харесва...
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  15. #495
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    155 не е просто кола...тя е магия,тя е страст,тя е вяра,тя е една цяла идеология и начин на живот и колкото и фанатизирано да звуча-това е самата истина за мен самия...
    И именно това доказахме на всички скептици...
    Алфа 155 ще я има докато има хора като нас-самоотвержени и отдадени на страстта си...
    155-ЗАВИНАГИ ДЪЛБОКО В МОЕТО СЪРЦЕ...
    А на Алекс искам да благодаря сърдечно за милите думи в официалната тема...без теб приятелю нищо нямаше да е същото,така че за теб дълбок поклон..и ти обещавам,че малкият Мартинчо един ден ще седи в татковата 155-ца и ще тръпне също като баща си,просто няма как да е иначе...а колата ще е жива дотогава непременно,защото ще му е първата,ако трябва после паметник ще й направя...
    Значи вече има трима Мартиновци с легенди,първият алфист е на Ваклин,вторият е мой, а третият е твой(да са ни живи и здрави).
    Last edited by rumenti77; 28-07-2009 at 22:55.
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

Page 33 of 35 FirstFirst ... 233132333435 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •