Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 54

Thread: Много пуши черно таз кола :(

  1. #31
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Plovdiv
    Posts
    13

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    пробвай да е покараш на трета с 90 около 10 мин и виж пак дали пуши
    това сериозно ли е и ако пуши какво? и ако не пуши какви са изводите? утре освен да пробвам...ама да не влезна в бокса

    ---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 02:06 ----------

    да не испуши тотално и за последно

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    ми аз така е отпуших. карай е в обороти за да не се задръства. пак си пуши ама не толко видимо вече

  3. #33

    Exclamation

    Quote Originally Posted by newuser View Post
    карам я само с дизел от еко-то, другите нещо май не понасят добре на тоя мотор или си внушавам... от време на време слагам и добавки
    Та като стана въпрос за добавки, какви използвате за вашите ЖТД-та, че ми е интересно...
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    мен ме съмняват тия добавки. тва прайли онва прайли. ще ми са да са толко вълшебни. пък и освен керосин кво друго може да има в тая добавка

  5. #35

    Talking

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    мен ме съмняват тия добавки. тва прайли онва прайли. ще ми са да са толко вълшебни. пък и освен керосин кво друго може да има в тая добавка
    Въобще си нямам понятие какво представляват тия дабавки и какво има в тях, затова и питам
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    ми не ми са вярва да има вълшебни съставки. освен да има някаф растворител да прочисти кото има и да го фкара в филтъра и хем да дигне октана. като други вълшебни свойства не ми се вярва да има. се пак съм учил химия 4 години и поне на тая тема съм се интересувал ама пак не съм 100% сигурен

    Химия си учил колкото и български език...
    Last edited by търтей; 22-07-2009 at 11:26.

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    ми не ми са вярва да има вълшебни съставки. освен да има някаф растворител да прочисти кото има и да го фкара в филтъра и хем да дигне октана. като други вълшебни свойства не ми се вярва да има. се пак съм учил химия 4 години и поне на тая тема съм се интересувал ама пак не съм 100% сигурен
    Цетаново число, колега химик....
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    ол да бе. верно че при дизела беше друго име

  9. #39

    Default

    Тей за добавките долу-горе разбрах...А кои са най-известните марки ???
    156 2.4JTD 136+ PS

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    имам вишо химия колега търтей. не че съм майстор химик де

  11. #41
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Стига сте си го мерили на тема образование, защото като гледам правописа ми идва да се гръмна!

    От добавките има ефект, дори колегите от Off road форума бяха правили много полезни тестове на всички, които предпазват от желиране. Оказа се, че всичките вършат някаква работа така, че колеги ХИМИЦИ - ефект има

    п.с. вишо се пише Висше

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Стига сте си го мерили на тема образование, защото като гледам правописа ми идва да се гръмна!

    От добавките има ефект, дори колегите от Off road форума бяха правили много полезни тестове на всички, които предпазват от желиране. Оказа се, че всичките вършат някаква работа така, че колеги ХИМИЦИ - ефект има

    п.с. вишо се пише Висше
    И кои са най-добрите производители на добавки ???
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #43
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    И кои са най-добрите производители на добавки ???
    Отговарям ти на лични, че осрахме темата ...

  14. #44
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Отговарям ти на лични, че осрахме темата ...
    Що бе, сподели от какво си доволен колега.
    Нали за това ефорум, да споделяме.

    А не темата да се превръща в несериозен чат, кой до кой клас е учил.

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    всъщност никога не съм мислил че има значение правоговора във форумите. всеки се изразява по някви си начини. в пловдив говят вместо с "е" със "и" но в чатовете не го ползват. докъто аз пиша така както говоря. в асеновград например вместо "как" казваме "кък" и аз го пиша. незнам защо е толкова голям проблем. в момента пиша ултра правилно и какво от това.
    та по темата. аз съм слагал една добавка дето е имаше в лукойл. сложих е като зех колата и от тогава не съм слагал. не помна да е имало няква разлика в вървенето. предполагам че за прочистване сигурно има файда, но и тогава си пушеше колата и дори ми харчеше 10 градско с нормално каране
    jivko777 според мен няма огромна разлика в добавките на различните производители. технологията е еднаква, веществатаа са еднакви , процесите на производство са еднакви. разликата е че в петрол продават български и са по евтини , а другите дет са чужди са по скъпи щот са вносни ,а трети дет са рекламирани са по скъпи щот плаща са и рекламата. ще дам пример за кастрол и селения масло. разлика никва просто кастрола е по скъп зарад рекламата му. ся има и рекламирани неща дет наистина са по качествени. например доместос е по силен препарат за чистене от други подобни които са по евтини. явно едното е концентрат а другото е по разтворено.се е хлор. така че сам си прай извода коя добавка е хубава или не. даже викам да сложа на петрол няква добавка да видим ко ши стане.
    Last edited by k1lcone; 23-07-2009 at 01:20. Reason: интересно ми е имаше ли смисал да се обяснявам толко :)

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •