Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Подарявам

  1. #16
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by icedoc View Post
    ти па тфа да ти е проблема .... аз се чудим как да събера пара за море .....
    Е па тва на мене ми е по-лесното:

    * Отиване и връщане - 40-50лв (партийно с позната)
    * Спане / Камен Бряг - 1 нощувка / 5-местен апартамент с изглед към морето (иначе изгледа е накъдето си поискам, освен ако не разпъваме в 4-часа поркани на тротинетки) - многозвезден хотел "Звездоброй" - всички екстри - 0лв.
    * КММ (Културно-масово мероприятие) July Morning - 0лв.
    * Спане / Каварна - 4 нощувки хотел / 5-местен апартамент - многозвезден хотел "Планетариум" (пак с изглед към морето) - всички екстри - пак 0лв.
    * Билет за Рок-феста в Каварна - 100лв (може би това ще е най-големия разход)
    * Храна - 80-100лв
    * ШумЯнско - 40-50лв.
    ** Хевентуално - MANOWAR в Букурещ - ?лв/евро

    Общо 250-350лв + евентуални разходи за концерта в Румънско (кво му плащаш).

    Така поне на мен ми изглежда засега. Миналата година бутнахме страотно море по подобна 12-дневна програма със съвсем малко по-големи разходи.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  2. #17
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by icedoc View Post
    Имам заден за 164
    Мерси но засега ми трябва преден ако имам нужда ще знам към кой да се обърна
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  3. #18
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    БДУ (Бай Дъ Уей) благодарение на Icedoc то това може да се превърне в чудесната тема "Подарявам чаркуляци за Алфи 164-ки" (или дори извъобще във Алфа форумо). Не вярвам в други авто-форуми да го има (кат изключим разбира се разделите за разните му там китки, мачки и помяри). Но дори и да го има защо да си нямаме и ние такъв.
    Най-вероятно всеки (или поне почти всеки) от нас има на тавана или в мазето (около мезето) чаркуляци и анджъклами за бивши самолети (вече нелетящи или продадени на други авиатори) за които идва момент да посетят офисите на фирма "Новера", на "Ром-Метал-Снаб" А(йде)Д(е), на Логистичен мобилен оператор "Horse&Каруцата" СД :-0, на "LHRP&Bro" Ltd, а някой в съседен блок примерно плаче за тях. Естествено може (и даже според мен би трябвало) да се сложи цена в бири (поне) на всяка стока. Условията на доставка са ясни EXW.(http://www.abelogistics.net/site/Incoterms/EXW/).

    Админе, колеги - имате думата относно така направеното предложение .
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  4. #19
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    И понеже знам, че ще попитате какво значи - "LHRP&Bro" Ltd - отговарям предварително - "Left Hand Right Pocket и Брато" ООД.





    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  5. #20
    155 team icedoc's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Най-бандитския квартал
    Posts
    505

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    БДУ (Бай Дъ Уей) благодарение на Icedoc то това може да се превърне в чудесната тема "Подарявам чаркуляци за Алфи 164-ки" (или дори извъобще във Алфа форумо). Не вярвам в други авто-форуми да го има (кат изключим разбира се разделите за разните му там китки, мачки и помяри). Но дори и да го има защо да си нямаме и ние такъв.
    Най-вероятно всеки (или поне почти всеки) от нас има на тавана или в мазето (около мезето) чаркуляци и анджъклами за бивши самолети (вече нелетящи или продадени на други авиатори) за които идва момент да посетят офисите на фирма "Новера", на "Ром-Метал-Снаб" А(йде)Д(е), на Логистичен мобилен оператор "Horse&Каруцата" СД :-0, на "LHRP&Bro" Ltd, а някой в съседен блок примерно плаче за тях. Естествено може (и даже според мен би трябвало) да се сложи цена в бири (поне) на всяка стока. Условията на доставка са ясни EXW.(http://www.abelogistics.net/site/Incoterms/EXW/).

    Админе, колеги - имате думата относно така направеното предложение .
    Ами гледай сега , аз съм навит за тази инициатива . Имам неща които искам да им взема някой лев , но имам такива дето само ми пречат ( както тези неща дето отнесе оня ден ) ...
    Предлагам всеки които има нужда от разни части за 164 да пише в тази тема ( или нова да направим ) и да е по лесно да се намират частите , било то и срещу бири
    Алфа Ромео 147 2.0 Selespeed НА ЧАСТИ 2 БРОЯ
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 Т.С. НА ЧАСТИ
    АЛФА РОМЕО 147 1.6 Т.С.ЕКО НА ЧАСТИ
    eX Alfa Romeo 164 Super 2.5 TDi , 155 2.0 , 75 2.0

  6. #21
    155 team icedoc's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Най-бандитския квартал
    Posts
    505

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    БДУ (Бай Дъ Уей) благодарение на Icedoc то това може да се превърне в чудесната тема "Подарявам чаркуляци за Алфи 164-ки" (или дори извъобще във Алфа форумо). Не вярвам в други авто-форуми да го има (кат изключим разбира се разделите за разните му там китки, мачки и помяри). Но дори и да го има защо да си нямаме и ние такъв.
    Най-вероятно всеки (или поне почти всеки) от нас има на тавана или в мазето (около мезето) чаркуляци и анджъклами за бивши самолети (вече нелетящи или продадени на други авиатори) за които идва момент да посетят офисите на фирма "Новера", на "Ром-Метал-Снаб" А(йде)Д(е), на Логистичен мобилен оператор "Horse&Каруцата" СД :-0, на "LHRP&Bro" Ltd, а някой в съседен блок примерно плаче за тях. Естествено може (и даже според мен би трябвало) да се сложи цена в бири (поне) на всяка стока. Условията на доставка са ясни EXW.(http://www.abelogistics.net/site/Incoterms/EXW/).

    Админе, колеги - имате думата относно така направеното предложение .
    Ами гледай сега , аз съм навит за тази инициатива . Имам неща които искам да им взема някой лев , но имам такива дето само ми пречат ( както тези неща дето отнесе оня ден ) ...
    Предлагам всеки които има нужда от разни части за 164 да пише в тази тема ( или нова да направим ) и да е по лесно да се намират частите , било то и срещу бири
    Алфа Ромео 147 2.0 Selespeed НА ЧАСТИ 2 БРОЯ
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 Т.С. НА ЧАСТИ
    АЛФА РОМЕО 147 1.6 Т.С.ЕКО НА ЧАСТИ
    eX Alfa Romeo 164 Super 2.5 TDi , 155 2.0 , 75 2.0

  7. #22
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by icedoc View Post
    Ами гледай сега , аз съм навит за тази инициатива . Имам неща които искам да им взема някой лев , но имам такива дето само ми пречат ( както тези неща дето отнесе оня ден ) ...
    Предлагам всеки които има нужда от разни части за 164 да пише в тази тема ( или нова да направим ) и да е по лесно да се намират частите , било то и срещу бири
    * Естествено някои неща не вървят за бира и си струват пари - не говорим за тях. Говорим само за категория "вече почти боклук". Всичко останало си е продажба.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •