Results 1 to 4 of 4

Thread: вапросче за 156

  1. #1
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default вапросче за 156

    колеги дали си засложава да се порача този турбо кит

    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/POWER...Q5fAccessories


    пише,че става за 156 но имали място каде да се натика,сложно ли сте бъде да се интегрира в колата при наличието на сичко от кита.

    мерси предварително.

  2. #2
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Пълен боклук. Турбото не е ясно каква марка е. Изпускателни колектори ще трябва да ти правят. Бууст контролера като го гледам какво китайско лайно е... то всичко като гледам какво лайно китайско е... просто... не знам. Мисля, че ще се прецакаш и колата няма да върви. трябва и софтуер да се прави... генерация да се изчислява. Не е малко.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #3

    Default

    И аз го гледах оня ден, ама тия са доста универсални и като се казва, "Твърде лесно изглежда за да е истина"....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Пълен боклук. Турбото не е ясно каква марка е. Изпускателни колектори ще трябва да ти правят. Бууст контролера като го гледам какво китайско лайно е... то всичко като гледам какво лайно китайско е... просто... не знам. Мисля, че ще се прецакаш и колата няма да върви. трябва и софтуер да се прави... генерация да се изчислява. Не е малко.
    Абсолютно подкрепям колегата!

    Бог прощава JTD-то НЕ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •