Results 1 to 8 of 8

Thread: дебитомерни неволи

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    31

    Default дебитомерни неволи

    тръгнах да настройвам газовата и кво ме прихвана та реших че трябва да проверя дебитомера и ламбдите за да е уж всичко сигурнохаха знам че газова и сигурно нема))) но както и да е максималното показание което ми засече алфадиага е 309м/ч ??дали е заминал

  2. #2
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by НАСОО View Post
    тръгнах да настройвам газовата и кво ме прихвана та реших че трябва да проверя дебитомера и ламбдите за да е уж всичко сигурнохаха знам че газова и сигурно нема))) но както и да е максималното показание което ми засече алфадиага е 309м/ч ??дали е заминал
    Това в движение или на място ако е за в движение значи е заминал ако е на място може и да е добре но трябва да го замериш в движение и трябва на около 5000-6000 оборота на трета с пълна газ да стигне 408 кг/ч
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #3

    Default

    Мда, живее последните си дни, и е добре да си приготвиш 120-130 пари за смяна.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    31

    Default

    ОК ще го мерна и на трета, 309 беше на втора до прекъсвач.. тука при мен няма една права отсечка, само по 50метра и завой и не можах да я развъртя на трета, но днес ако имам време я изкарвам и меря - моя е 281 002 309..става ли с 120-30пари??

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by НАСОО View Post
    ОК ще го мерна и на трета, 309 беше на втора до прекъсвач.. тука при мен няма една права отсечка, само по 50метра и завой и не можах да я развъртя на трета, но днес ако имам време я изкарвам и меря - моя е 281 002 309..става ли с 120-30пари??
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=25278
    Ставало......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Не става, виж темата отново!

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Не става, виж темата отново!
    Мда, на трета страница има мнение че сензора е различен, по инерция го видях в началото......макар че личното ми мнение е че сите стават независимо от сензора, щом дори дебитомери с различен от стандартния сензор, или дори за ЦФ3 двигателите стават и дават необходимите отчитания....но това си е мое мнение, лично и неангажиращо.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    31

    Default

    ок

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •