Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: Басс за багажника?

  1. #16
    Запален алфист Vins's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    189

    Default

    Колеги нека не разводняваме темата с това, кой какви колони има, а да обсъдим начините за монтаж на басов говорител без туба
    GTV

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Vins View Post
    Колеги нека не разводняваме темата с това, кой какви колони има, а да обсъдим начините за монтаж на басов говорител без туба
    Ако може да се обсъди не само за бас а изобщо който е правил промени по озвучението да сподели какви и как го е направил и каква марка колони примерно е сложил и дали е доволен от качеството.мисля че ще е полезно за много хора.мерси предварително

    Поздрави
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  3. #18
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Ако може да се обсъди не само за бас а изобщо който е правил промени по озвучението да сподели какви и как го е направил и каква марка колони примерно е сложил и дали е доволен от качеството.мисля че ще е полезно за много хора.мерси предварително

    Поздрави
    Aз от алпината и Бас касата с говорител бошмен съм доволен само че усилвателя ми е скапан той усира пейзажа Тъндър е не може да изпълни цялата колона цялата работа с мой труд ми излезна
    каса с говорител заедно 150 лева усилвател 100 лева и Алпината 100лева без да сменям заводските колони и кабелите са ми с 40 лева комплекта този път уцелих много доволен комплек червения кабел имаше много добра изолация утре ще снимам как съм я направил
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  4. #19
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Това съм сложил отзад ма много шибано се окабелява алфата много малко дупки
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  5. #20
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Обърках се извинете за поста
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SP_A0458.jpg   SP_A0459.jpg  
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  6. #21
    Старши алфист J_I_V_K_O's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София/Враца
    Age
    36
    Posts
    629

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Aко има желание всичко става!
    Аз съм с магнат отзад кръгли и 15''-ка бас и смея да твърдя че много добре се получава! А в багажника остана място за доста неща, естествено без гумата разбира се! Звучи много сериозно! Остана само предните колони да сменя с някакви по-сериозни, но засега тези им се налага да се оправят! Иначе касата е сметната по говорителя и дава всичко от себе си!
    И как подяволите намърда 15-ка в багажника ? и в каква кутия е ? Приложи малко снимки...
    Lexus Is200
    Honda CBR 600 F4i


  7. #22
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by J_I_V_K_O View Post
    И как подяволите намърда 15-ка в багажника ? и в каква кутия е ? Приложи малко снимки...
    Струва ми се, че става дума за 156.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  8. #23
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by J_I_V_K_O View Post
    И как подяволите намърда 15-ка в багажника ? и в каква кутия е ? Приложи малко снимки...
    Утре ще приложа снимки как е станало!
    Ще снимам и кутията отвън!

    b_angelov: за GTV става въпрос, не за 156!!!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  9. #24
    Запален алфист SGB's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    По чуждите сайтове съм виждал няколко варианта на туба която използва дъното (извивката) на багажника за да се вмести туба. Тези чертежи са ми останали от sportsalfa.com, но за съжаление нямам снимките на които беше показано как се получава в колата.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails subbox18mn.jpg   subbox25zj.jpg   subbox31hg.jpg  

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by SGB View Post
    По чуждите сайтове съм виждал няколко варианта на туба която използва дъното (извивката) на багажника за да се вмести туба. Тези чертежи са ми останали от sportsalfa.com, но за съжаление нямам снимките на които беше показано как се получава в колата.

    ехеее супер си беше този сайт sportsalfa.com, после и gtvv6.com... но поради авторски права и други проблеми собственика го затвори..
    Имам ги и аз тези чертежи от там и ще се опитам на стария компютър да изровя снимките ако мога... Помня, че добре се беше получило и красиво с усилвателя дори...
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #26
    Запален алфист SGB's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Найстина много жалко, че го закриха сайта в него имаше толкова много полезна информация за нашите алфи. Направо ме е яд, че не съм запазвал наред .

  12. #27
    Младши алфист ivcho GTV's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    ATHENS,GREECE
    Age
    35
    Posts
    1

    Default

    NO BASS,NO FUN!!!

  13. #28

    Default

    мен друго ми е интересно, 4е може да се слойи 10 12 ин4ов говорител отзад с каса(кръгла) става, но понеже е купе и няма кора искам да знам дали се 4ува изобщо тоя бас или пове4е се 4ува отвън от колкото вътре в колата.
    Spin City!

  14. #29
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Аз ще ви дам вариянт, защото с темата по която пишете се сблъсках още преди време и най-доброто и практично решение беше това:
    http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...5747)/.do?rf=y
    тогава този бас го нямаше никъде и проекта така си остана но е най-доброто решение за багажника на GTV.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Basslink.jpg  
    Last edited by leshoiad; 18-12-2009 at 06:54.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  15. #30

    Default

    Колеги аз съм с това http://www.blaupunkt.com/bg/html/gtt_1200.html , влиза идялно и вади приличен звук, аз не съм маняк и ми е достатъчно.
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •