Колеги,тия дни Алфи навъртя успешно посочените километри.Аз съм му втори собственик,но съм го потдържал от началото,така,че знам всичките му перипетии.Мой е през последните 270 000 км и никога не ме е оставял на пътя с глупаво изражение.Вярно е,че и аз си го глезя редовно с хубаво масълце и свещи и не съм го оставял нещо да му скърца.Все пак , какво му е сменявано и какви проблеми е имал.За тия километри са ми сменявани 5 накрайника,4 шарнира,лагерите на задните главини,Два коплекта амортесьори,Сегменти,биелни лагери,охерни пръстени три съединителя,Изпускателни клапани,повдигачи,три водни помпи и един радиатор.Спуках го сам.Смених и генератора,но стартера не е баран и му е време.Смених и десния фар,но беше със случката с радиатора.Тогава установих,че не завива,както полото и се опитах да счупя една рампа.Да не забравя и помпата на съединителя с маркуча и две спирачни помпи.Задните спирачни цилиндърчета също.И един оборотомер.За друго не се сещам.Изключвам един преден прозорец.Виновника беше един камион.Беше паркирал неправилно.Не знаеше,че аз искам там да паркирам.Иначе съм обиколил цяла западна Европа,северна Африка и половин Турция с него и винаги се е държал прилично.Тоест не ме е оставял на пътя с тъпо изражение на неудачник!
За това и си го обичам и си е вечно мой!!