Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58

Thread: Въпроси за халогени, централно и др.

  1. #1

    Default Въпроси за халогени, централно и др.

    Колеги понеже септември като си купих колата (166 2.4 дизел) от Италсервиз ( на колелото на 4-ти км.) ми я продадоха без фарове за мъгла - може и така да е дошла от автовоза не знам...та трябва да си сложа така или иначе...откъде мога да купя и къде могат да ми ги монтират бихте ли ми казали, както и колко пари ще струва? Не намерих с търсачката нищо по въпроса - ще бъда благодарен за съдействие.

  2. #2
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Тук - пусни обява какво търсиш.

    От тук можеш да си избереш сервиз - най-добре към този
    Last edited by ACEHOB; 02-06-2009 at 15:53.

  3. #3

    Default

    Или направо да се обадиш на Никола от Драгичево,има тема в раздел продава.Има поне три 166-ци при него всичките бяха с халогени
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #4
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30478 Валео халоген - 75лв. Преди време и аз бях на тази вълна но си намерих от кола за части - по 80 лв за брои...докато някои от форумните продавачи ми се присмиваха като им предлагах да купя от тях за по-малко от 120 лв..
    Last edited by qpwo; 03-06-2009 at 18:05.
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  5. #5

    Default

    Благодаря за бързите отговори! От известно време не ми работи и имобилайзера - при натискане на бутона вратите се заключват и отключват, свети и едната лампа на еърбега, но до колкото четох във форума това е проблем с компютъра и се оправя с изчистване на грешките...имали ли сте подобен проблем?
    Last edited by Telerig; 04-06-2009 at 16:24.

  6. #6
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Telerig View Post
    ... при натискане на бутона вратите се заключват и отключват...
    Повредена машинка за заключване на някоя от предните врати.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  7. #7
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Telerig View Post
    ... свети и едната лампа на еърбега, но до колкото четох във форума това е проблем с компютъра и се оправя с изчистване на грешките...
    Не си чел каквото трябва - пак във форума пише, че трябва да провериш дали еърбега на пасажера не е изключен. Като отвориш дясната врата, отстрани на арматурното табло се вижда една ключалка. Пъхаш ключа от колата и завърташ - в едното положение еърбега е включен, а в другото - изключен. Когато е включен, лампата мига няколко пъти и угасва.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  8. #8
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Telerig View Post
    ...не ми работи и имобилайзера - при натискане на бутона...
    Между другото, за кой бутон говориш?
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  9. #9
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Имаше и един вариант с буксите под седалката за "кантара", а може и просто да е грешка - поне при мен беше така.
    166 2.4 JTD

  10. #10

    Default

    ^^^ А не би ли могло да бъде от задната врата проблема, защото едната блокира отвреме навреме - натискам големия бутон на имобилайзера те нали са два, (голям за вратите и малък за багажника). А за еърбега знам да в нормално положение си е ключа пуснат е. Мисля да я закарам да и изчистят грешките на компютъра може да се оправи...
    Last edited by Telerig; 05-06-2009 at 10:50.

  11. #11
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Имах подобен проблем със светеща лампа на еърбега,не жълтата на пасажера а червената на шофьора.наистина след изчистване на грешки лампата угасна.Въпроса е че при единия майстор не можа да се изчисти та стана при друг явно с по обновен софтуер.

  12. #12
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    щом си я взел от италсервиз Владо или Пепи могат да ти намерят и да ти ги монтират халогените аз там подържам моята

  13. #13
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Telerig View Post
    ^^^ А не би ли могло да бъде от задната врата проблема, защото едната блокира отвреме навреме - натискам големия бутон на имобилайзера те нали са два, (голям за вратите и малък за багажника). А за еърбега знам да в нормално положение си е ключа пуснат е. Мисля да я закарам да и изчистят грешките на компютъра може да се оправи...
    Заключи задната врата като натиснеш лостчето ръчно и след това виж дали централното работи нормално.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  14. #14

    Default

    Привет...значи в момента независимо дали е натиснато или не копчето на задната врата централното работи само от вратата на шофьора и тази врата не реагира. От вратата на пасажера не работи централното- заключва и отключва веднага. От копчето на дистанционното по същият начин се държи. За момента я заключвам само с ключа като на задната врата ръчно натискам копчето. Значи според мен наистина тук става въпрос за блокирала машинка на задната врата и най вероятно от това идва цялата работа...ще отида да я правят...някакви идеи за цена ориентировъчна на тези машинки имате ли ако трябва да я сменям? Благодаря предварително!

  15. #15
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Цената зависи от това, какво ще излезе.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •