Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53

Thread: Защо свети лампата за изгоряла крушка при положение че всичко свети

  1. #1
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default Защо свети лампата за изгоряла крушка при положение че всичко свети

    Колеги имам въпрос от какво може да ми свети лампата за изгоряла крушка дали щото леко счупих буксата на габарита и не прай добър контакт или нещо не е наред благодаря предварително
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  2. #2
    Младши алфист Figaro's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    Колеги имам въпрос от какво може да ми свети лампата за изгоряла крушка дали щото леко счупих буксата на габарита и не прай добър контакт или нещо не е наред благодаря предварително
    Колега, провери ли плафоните за осветление на задния регистрационен номер?
    Alfa Romeo 145, 1,9 JTD, 2000
    ex: Alfa Romeo 156, 2.0 16V, 155HP, 1997

  3. #3

    Default

    Чат пат и при мен се появяват съобщения при запалване на двигателя, че са изгорели крушките на номера и на десния стоп макар, че всичко си бачка. Ама само чат пат се изписва ама съм свикнал. Примерно веднъж половината от километража не светеше. Изгасих колата и всичко се оправи. Или пък ЦД-то ми прави по някой път дивотии и пак като изключа и включа всичко се оправя. То това ми напомня на уиндоус хахахаха!
    Last edited by hektor; 04-06-2009 at 21:16.
    Opel Corsa B
    Opel Tigra
    Mercedes A 160
    Mercedes A190 AMG
    Alfa Romeo 147 1.6 ts
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233669

  4. #4
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by Figaro View Post
    Колега, провери ли плафоните за осветление на задния регистрационен номер?
    Свети всичко незнам кво му е ще махна накрая крушката сигналната и ще спре завинаги да свети
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  5. #5
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    Свети всичко незнам кво му е ще махна накрая крушката сигналната и ще спре завинаги да свети
    Ей така ще го оправиш завинаги.
    Потърси си проблема ако питаш мен, де що има крушка я светни, предполагам че ще излезе все отнякъде проблема.Аз имам подобем проблем, но на мен ми се изгубиха габаритите и тогава ми светва, досега ми го е правило само един път и така и не разбрах от какво стана така,после отново всичко нормално. Абе АЛФА, капризна ама с кеф си я кара човек.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #6
    Младши алфист Figaro's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    25

    Default

    Не знам ако откачиш клемата на акумулатора - да се изчистят грешки, ако има такива....
    Колкото до габарита, поне според мен, ако си свети значи не би трябвало да е проблем.
    Last edited by Figaro; 04-06-2009 at 23:50.
    Alfa Romeo 145, 1,9 JTD, 2000
    ex: Alfa Romeo 156, 2.0 16V, 155HP, 1997

  7. #7
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Да бе сичко възможно свети като се има предвид , че като я купих десен къс не светеше на скоростомера едната крушка беше изгърмяла 2 габарита и единия халоген ще я прегледам утре пак може ли да се получава от хлабава крушка че нещо едната крушка на конзолата на врътката за силата на струята не дава добър контакт ....
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Виш дали си сложил правилната като ватаж крушка като начало. Ако си чупил цокъла и не дава добър контакт и за това може да свети

  9. #9
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by Stranger65 View Post
    Виш дали си сложил правилната като ватаж крушка като начало. Ако си чупил цокъла и не дава добър контакт и за това може да свети
    Пукнах фасунгата на единия габарит и викаш че от това може да е ....
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  10. #10
    Запален алфист adrian07's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pernik
    Posts
    149

    Default

    на мен ми свети постояно а нямам изгоряла крушка никъде,исках да махна тая крушчица къде свети на таблото ма като разглобих оборотомера не намерих точно тая крушчицата нз защо,някой ако я е махал да каже ще ми бъде много полезно
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 105hp

  11. #11
    Младши алфист veso22zk's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    varna
    Posts
    16

    Default

    аз имах подобен проблем бях си сменил кршките с диоди,отне ми цял ден докато установя от каде е проблема

  12. #12
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by adrian07 View Post
    на мен ми свети постояно а нямам изгоряла крушка никъде,исках да махна тая крушчица къде свети на таблото ма като разглобих оборотомера не намерих точно тая крушчицата нз защо,някой ако я е махал да каже ще ми бъде много полезно
    А де то при мене преди несветеше имам чувството че като махнах единия габарит от тогава светна датчика за изгоряла крушка
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  13. #13

    Default

    трябва да се прочете къде точно какви крушки трябва да има по колата
    ако крушката трябва да е 10 вата, а е сложена такава от 5 вата, лампата за неизправност пак свети

  14. #14
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    трябва да се прочете къде точно какви крушки трябва да има по колата
    ако крушката трябва да е 10 вата, а е сложена такава от 5 вата, лампата за неизправност пак свети
    Еййййй на багажника отзад сложих 5 ватова а нямаха 10 тогава .......
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  15. #15
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    има коментирано по случая, но да кажа пак...ако сте си слагали ксенони, може от това да свети крушката. Тази лампа не отчита изгорели крушки на жабка, багажник и подобни така че......
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •