Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: чува се пукане

  1. #16
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    неможе да е долен носач щото долните ми са чисто нови. а десния повече си е патил и пак нищо му няма

  2. #17
    Запален алфист rado_ss's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    42
    Posts
    228

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    неможе да е долен носач щото долните ми са чисто нови. а десния повече си е патил и пак нищо му няма
    Аз не казвам,че при теб е долен носач. Просто поправям колегата

    Alfa Romeo 156 / 2.4JTD / '99 / 100kW + чип мунинг


  3. #18
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    то всичко хлопа ако е разбито,и долни,горни носачи,тамп.стабилизираща щанга,биалети и кормилни накрайници!ако скърцането е при неравности по големи горни носачи казвам и аз имах го този проблем и го излекувах!къде по точно се чува в купето това колега???
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    доло в ляво на гумата. като върта волата на място и са усеща. пук пук пук пук

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    айде на каретоооо

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Абе все си мисля, че като пука се усеща дали е долно пукане или горно за да се хване горен или долен носач. Така, че заслушайте се малко по-внимателно. А ако хванеш форния и го напънеш на ръка да го разклатиш дори и малко да шавне - ремонт
    Last edited by Stranger65; 26-06-2009 at 07:21. Reason: допълнение

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    секи различно ми вика. ся и каре ми казаха. интересно защо да е горния носач на лявата гума след като дясната съме лашкал много повече

  8. #23
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Брато. Като тръгваш и спираш и като въртиш на място ако хруска това са горни носачи. Няма какво да му умуваш повече. Карето щрака в движение. На място няма как да го чуваш. А то ако щрака се чува от вън.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    секи различно ми вика. ся и каре ми казаха. интересно защо да е горния носач на лявата гума след като дясната съме лашкал много повече
    Виждам, че сам няма да се оправиш затова обърни се към знаеш в реалността. Тук във виртуалното не можем да чуем нищо, а и да разберем от теб точно нещата

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    чакам моя монтиьор да се освободи да ида да е види. не давам на никой друг да бара колата за тва се бава

  11. #26
    Д-р НегЪр RaZZoR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Varna
    Age
    37
    Posts
    32

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Долните носачи не скърцат и не тропат да ги ева. Моите бяха тоталка. Само малкия тампон беше здрав. Шернир, среден и задния големия бяха просто все едно ги няма. И двата долни ми бяха тотално разбити, но хлопане, пукане и скърцане не се чуваше от тях. Смених ги и само дето стана по стабилна и успях да регулирам предницата вече както трябва. Скърцането при спирането и аз го имам и мисля, че ми е от горните носачи просто защото само те останах да сменя.

    Ама зависи за какво скърцане става въпрос. При мен най много скърца когато съм спрял на баир и отпусна леко спирачките да тръгне колата на зад. И тогава скърца страшно. Не знам при теб така ли е или не.

    Въпреки всичко не съм сигурен дали в носачите ми е проблема, но така и така ще ги сменям то ще си проличи.
    И аз го имам това тропване когато спирам и смея да твърдя че не от горните защото продължи и след смяната им с нови!
    Cuore Sportivo 156 2.0 T.Spark

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    горен носач са оказа

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    нещо испуква отпред на лявата гума като спра екстремно или тръгна рязко. не винаги ама ме съмнява. преди няколко месеца сваляха полуоската да ми сменат маншон. може ли да не е стегнат някаф болт или нещо такова?
    пак пука тоя път по малко

  14. #29

    Default

    Така между другото можеш и да си провериш тампоните на двигателя....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #30
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    И при мен го имаше същото нещо.Скърцането се оправи напълно след смяната на горни носачи,имах и едно леко пречукване доло вдясно,което се оказа развалена резба на карето.
    Сега да чукна на дърво не се чува никак хлопане скърцане и темподобни.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •