Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: Фирмен Сервиз Алфа Ромео ВАРНА

  1. #1
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default Фирмен Сервиз Алфа Ромео ВАРНА

    Колеги,

    искам горещо да препоръчам фирмения сервиз на Алфа-Ромео във Варна (на магистралата). Момчетата си разбират от работата и са много в час. Имах възможността няколко пъти да им ползвам услугите и мога да кажа ,че съм изключително доволен (особено от Вихрен на диагностиката). Ако ви потрябва (дано не се налага) можете спокойно да разчитате на тях.

    _________
    ако модераторите считат могат да направят темата важна и всеки да си пише впечатленията от сервиза.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  2. #2
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    дай координати!!!!!!!!!!
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  3. #3
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Точно на входа/изхода на града по магистралата за Шумен.

    А дали ще се справят и с по-стари алфи ?
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  4. #4
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    дайте телефон на сервиза, че брат ми е закъсал във Варна с моята кола! спешно е!!!!
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  5. #5
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Цените как са?
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  6. #6
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Quote Originally Posted by lyuli View Post
    дайте телефон на сервиза, че брат ми е закъсал във Варна с моята кола! спешно е!!!!
    Тел: 052 73 53 73
    Колега ето потърсих ги специално за теб.
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  7. #7
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Тел: 052 73 53 73
    Колега ето потърсих ги специално за теб.


    хиляди благодарности!!!!!!!!
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  8. #8
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    колата ми сега е там в сервиза във Варна, за основен ремонт на двигателя - болта на една от шайбите на ангренажния ремък се е скъсал (бил е пренатегнат) и се сещате какво се е случило...... Много съм нещастна, дано бързо да я оправят колата! Стискайте палци.......
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  9. #9
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by lyuli View Post
    колата ми сега е там в сервиза във Варна, за основен ремонт на двигателя - болта на една от шайбите на ангренажния ремък се е скъсал (бил е пренатегнат) и се сещате какво се е случило...... Много съм нещастна, дано бързо да я оправят колата! Стискайте палци.......
    А къде си сменяла преди това ремъци и ролки ?
    За да се знае и къде е бил пренатегнат съответния болт
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #10
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Интересно как са разбрали, че е бил пренатегнат болтът?
    Иначе, ако има нужда с нещо да помагаме, колежке, кажи!
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  11. #11
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    А къде си сменяла преди това ремъци и ролки ?
    За да се знае и къде е бил пренатегнат съответния болт
    ами последно Явор от Драгалевци презацепва ремъка, защото имаше някакъв проблем. А дали е бил пренатегнат - не е много сигурно разбира се, но главата му се е била откъснала. От там шайбата пада, ремъка също и вие се сещате какво се е получило.......

    относно помощ - ако някой от Варна може да намине да види как върви ремонта тази седмица, ще е супер....... Обещаха до петък да я направят.....
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  12. #12
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Quote Originally Posted by lyuli View Post
    дайте телефон на сервиза, че брат ми е закъсал във Варна с моята кола! спешно е!!!!
    E не беше май до Варна, а до Каспичан - Шел ) Съжалявам , но нямаше как да го тегля от Каспичан с ново турбо на 30-40 км. получих и страхова невроза от това турбо - дизел да умре насред града без никаъв нишан за припалване.
    Ама то като чет май цената ще надвиши цената на турбото и EGR a - ужас.
    Мога да намина .
    Last edited by kris11; 14-06-2009 at 21:24.
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

  13. #13
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Аз очаквам да имам път натам към средата на седмицата и също мога да намина. Само, ако някой колега отиде да провери, нека напише ук, за да не ходи друг, че да не стане навалица в сервиза и да се изнервят хората
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  14. #14
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    Quote Originally Posted by kris11 View Post
    E не беше май до Варна, а до Каспичан - Шел ) Съжалявам , но нямаше как да го тегля от Каспичан с ново турбо на 30-40 км. получих и страхова невроза от това турбо - дизел да умре насред града без никаъв нишан за припалване.
    Ама то като чет май цената ще надвиши цената на турбото и EGR a - ужас.
    Мога да намина .
    благодаря ти много за съдействието, не се притеснявай. всичко е ок, като се изключи, 4е току що ми съобщиха, 4е главата е далa фира......
    ина4е на всички колеги от форума, които се отзоваха съм много благодарна!!!!! в такъв момент се разбира, че нашия форум е the best!!!!!
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  15. #15
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Quote Originally Posted by lyuli View Post
    благодаря ти много за съдействието, не се притеснявай. всичко е ок, като се изключи, 4е току що ми съобщиха, 4е главата е далa фира......
    Лелей ужас .Нямам думи - за да е дала фира тряба да е прегряла или някой клапан да е решил да се поогледа как е навън положението. Не се притеснявай мога да прескоча да погледна -наблизо ми е -около 2км . Ако трябва звънни ми за напомняне , че вече рядко влизам тука. Ако ти трябват телефони на моргите имам посъбрани.

    @trustworthy я ти голям писател си станал - цели Posts: 5,125
    Last edited by kris11; 16-06-2009 at 21:14.
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •