Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Стържене от пред в ляво при пълен десен

  1. #16
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Горе на амортесьора как е? На втулка ли е или на лагер? Не съм гледал как е там ма мисля, че лагер трябва да има.
    Щом окачването има горен и долен носач лагер на макферсона липсва има едно гумено тампонче но не ти е от него проблема те по принцип са доста здрави.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  2. #17
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Щом окачването има горен и долен носач лагер на макферсона липсва има едно гумено тампонче но не ти е от него проблема те по принцип са доста здрави.
    Мхм... е те това не се бях замислял. Ма понеже с другите момчета дето ми помагаха за окачването разсъждавахме и някой каза за лагера и аз не се замислих изобщо.

    Карето не може да е. То щрака. А тук все едно стърже желязо в пластмаса... некъв такъв звук. Трябва да я двигна и за завъртя колелото на място да видя дали ще го има. Ама сега тука вали страшно и няма как... не ми се мокри.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #18
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Мхм... е те това не се бях замислял. Ма понеже с другите момчета дето ми помагаха за окачването разсъждавахме и някой каза за лагера и аз не се замислих изобщо.

    Карето не може да е. То щрака. А тук все едно стърже желязо в пластмаса... некъв такъв звук. Трябва да я двигна и за завъртя колелото на място да видя дали ще го има. Ама сега тука вали страшно и няма как... не ми се мокри.
    При мене при вдигнато колело в въздуха не се чуваше нищо-явно се освобождава малко разстояние и се чудех рейката ли е ,каре ли е,но при свалена гума веднага ми се наби на очи тежеста на баланса,не бързай и утре е ден-може да не вали а до тогава
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  4. #19
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by lubo_red View Post
    При мене при вдигнато колело в въздуха не се чуваше нищо-явно се освобождава малко разстояние и се чудех рейката ли е ,каре ли е,но при свалена гума веднага ми се наби на очи тежеста на баланса,не бързай и утре е ден-може да не вали а до тогава
    Разбирам, но при мен не лъсва нищо. Джантата е черна от вътре и няма нищо дернато. Ще я огледам пак де.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  5. #20
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    ако внимателно се загледаш най вероятно ще установиш че ти опира гумата в колонката, която държи кората под калника и бронята. Не ти опира нито в носача нито баланс на джантата.
    Last edited by fiore; 30-05-2009 at 20:13.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  6. #21
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    ако внимателно се загледаш най вероятно ще установиш че ти опира гумата в колонката, която държи кората под калника и бронята. Не ти опира нито в носача нито баланс на джантата.
    Не опира там. Гледахме я. Тръгвах на пред с пълен десен, другите двама гледат коелелото. И казват, че има поне 6, 7 мм разтояание от гумата до подкланика. А колонките ми са здрави, прави, подкалника е хванат за тях здраво. с 205/55/16 съм... не може да опира там. А и не се и вижда да опира.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •