Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61

Thread: Алфа 156 или Хонда Акорд

  1. #16
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    за тия пари сигурно гледаш 5 поколение на акорда. сравнение с 156 двигателите са по-слабички разхода е малко надолу и е леееко скучна колата. май същите са продавани и като роувър. с частите е същата работата като при алфите, в сервизите също гледат тъпо и лошо що си си купил японско-британска бангия. ремонтира се и по-лесно щото при двигателя не е такъв гъч, но и е дългичка предницата. тенекиите са доста меки.
    Е дай сички да караме немски машини да ни пуснат червеното килимче като хоиме в сервиз ..... с добри чувства
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  2. #17
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Каквото ти е на сърце това си купи,каквото и да вземеш си е на късмет.Седни в едната,покарай малко, седни в другата и пак покарай и ще си решиш.Успех с избора.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #18
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Ако питате мене по хубава от новата няма ... всичко друго е като жената накъсмет
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  4. #19
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    Е дай сички да караме немски машини да ни пуснат червеното килимче като хоиме в сервиз ..... с добри чувства
    не става, много сложни били
    точка

  5. #20
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    не става, много сложни били
    Хахаха
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Ако си алфаджия не задаваи тъпи въпроси. Ако не си - не ни питай. Тук сме само маниаци .....

  7. #22
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Истинските фенове се наричат алфисти.
    Ма верно, че тая нова категория алфаджийте преобладават вече.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    С моята 155-ца (каката на 156) след пътуване от София до морето не ми се слиза от колата.
    С коя да е 156 от Англия до тука ми е песен, ако се наложи и се спи като бял човек в нея, виж тука един каза че секса вътре не е кой знае какво, предния капак обаче бил за предпочитане, но каквото и да си говорим, досега само на Алфа ми прави кефа да карам с две ръце върху волана......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #24

    Talking

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    С коя да е 156 от Англия до тука ми е песен, ако се наложи и се спи като бял човек в нея, виж тука един каза че секса вътре не е кой знае какво, предния капак обаче бил за предпочитане, но каквото и да си говорим, досега само на Алфа ми прави кефа да карам с две ръце върху волана......
    Ето колегата е прав, качиш ли се не ти се слиза, просто нямам думи
    156 2.4JTD 136+ PS

  10. #25

    Default

    Направо си взимай Алфа и не питай повече.После ще разбереш какво е любов на пътя
    2.0 TS "98

  11. #26
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    С коя да е 156 от Англия до тука ми е песен, ако се наложи и се спи като бял човек в нея, виж тука един каза че секса вътре не е кой знае какво, предния капак обаче бил за предпочитане, но каквото и да си говорим, досега само на Алфа ми прави кефа да карам с две ръце върху волана......
    Що пък с две ръце? Аз до 130 си карам спокойно с една ръка.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Що пък с две ръце? Аз до 130 си карам спокойно с една ръка.
    Ми щото просто като държиш волана с 2 кунки и ти се създава усещането че пилотираш, а не просто да караш кола от А до Б.....поне при мен е така....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #28
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Алфа или Хонда ???!!!???
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  14. #29
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ако се чудиш...значи ХОНДАТА!!! Когато тръгнах да си купувам кола исках и гледах САМО и ЕДИНСТВЕНО за АЛФА РОМЕО (147) !!!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  15. #30
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ако се чудиш...значи ХОНДАТА!!! Когато тръгнах да си купувам кола исках и гледах САМО и ЕДИНСТВЕНО за АЛФА РОМЕО (147) !!!
    166 TS 2.0 1999 ГИ

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •