Results 1 to 7 of 7

Thread: Проблем с фаровете на 156

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default Проблем с фаровете на 156

    някой в пловдив може ли да ми оправи фаровете. дясния неможе да се регулира. лявия немога да му сложа крушката за късите щото пада пластинката която я задържа. абе въобще много са зле фаровете. не са оргинални. не пише на тях алфа ромео. със сигурност трябва да се свалят от колата а пък нещо незнам как се свалят. освен това бронята е за лепене ако няко може да ми помогне за тия неща ще съм много благодарен. естествено си плащам за труда

  2. #2
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    батко фара лесно се сваля отвиваш болтовете и го вадиш после малко трудно се напасва може да се счупила пластмасата дето държи пластинката аз си правих светлите но чак такива трудности нямах требва аз операцията я правих ама да смена крушка на късите че не можах да я смена немя място иначе електричарите много пара зимат ....
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    и все пак плащам си някой да го напрай дет му се занимава

  4. #4
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    и все пак плащам си някой да го напрай дет му се занимава
    Нормално и аз съм така просто светлини свещи дебитомер бобинки и накладки сам се занимавам другото не го разбирам много много
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Сори, в Пловдив си. Иначе може би щях да ти ги оправя

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    30

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    някой в пловдив може ли да ми оправи фаровете. дясния неможе да се регулира. лявия немога да му сложа крушката за късите щото пада пластинката която я задържа. абе въобще много са зле фаровете. не са оргинални. не пише на тях алфа ромео. със сигурност трябва да се свалят от колата а пък нещо незнам как се свалят. освен това бронята е за лепене ако няко може да ми помогне за тия неща ще съм много благодарен. естествено си плащам за труда
    имах проблем с фаровете още в началото след като си я купих. в 2-3 сервиза вдугнаха ръце и накрая я оправиха. в пловдив съм и ще ти дам координати на един сервиз. намира се на края на брезовско шосе. след последна спирка на 9-ка или 15-ка, мисля, завиваш вдясно ако идваш от към търговиите. сервиза е на 10-15 метра. този номер 0888262617 е на човека, който ми оправи фаровете. надявам се да е актуален.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    мерси много

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •