Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: 3.2 V6 мотор на 156 какво друго?

  1. #16

    Default

    Мда, цялата кола е много по добро решение, ако решиш да трампиш двигателите.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #17
    Д-р НегЪр RaZZoR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Varna
    Age
    37
    Posts
    32

    Default

    Колега защо ще правиш такива сложни интервенции?!!!! Акцизите падат от 2010г.и по добре си продай твойта и си купи една 3.2
    Cuore Sportivo 156 2.0 T.Spark

  3. #18
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by RaZZoR View Post
    Колега защо ще правиш такива сложни интервенции?!!!! Акцизите падат от 2010г.и по добре си продай твойта и си купи една 3.2
    Падат и по наще пътища колко донори ще станат с резачки и па ще по 1000 човека на пътя загинали.....
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  4. #19
    пристрастен йордек
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    варна
    Posts
    47

    Default

    ако падат ще умра от кеф защото и аз исках да направя тая донорска работа кога излезе това решение
    156 2.0 т.с. '00 черната стрела /вече само черна/

  5. #20
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    Падат и по наще пътища колко донори ще станат с резачки и па ще по 1000 човека на пътя загинали.....
    за жалост е така,но не мислете че няма да има дебели данъци всичко е измислено ,а колкото до катастрофите...мисля че цялостния проблем е в алкохола и самите пътища...
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  6. #21
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Яз няма да регистрирам мотора. Ще си се води 1.8 и толкова. И без тва няма а я продам тая кола. Тя ми излезе двойн овече. Ще си я карам.

    Ама тая вечр ми звъннаха моите хора. Мотора не искал да запали. И нещо щракал докато върти на стартер. Щели да махнат картера да видят какво става. Нещо май май... ядец ще е.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  7. #22
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Яз няма да регистрирам мотора. Ще си се води 1.8 и толкова. И без тва няма а я продам тая кола. Тя ми излезе двойн овече. Ще си я карам.

    Ама тая вечр ми звъннаха моите хора. Мотора не искал да запали. И нещо щракал докато върти на стартер. Щели да махнат картера да видят какво става. Нещо май май... ядец ще е.

    ами тогава да намалят цената...не се отказвай лесно!
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  8. #23
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by KirilSol View Post
    ами тогава да намалят цената...не се отказвай лесно!
    Едва ли. Аз ще взема цялата предница с ауспусите с всичко за 1000 евро. Колко да я смъкнат още? Ще им кажа де, ама едва ли. Тя била с некви тунинг изпълнения кво било... ми разправят. Ама мотора еко не е добре... аз не ми се занимава да му правя ремонт и на него. 6 цилиндъра 24 клапана... 2 глави... лагери като за световно... остай остай... аз като знам на ТС мотор колко му е ремонта предствям си на този какво ще е.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  9. #24
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Едва ли. Аз ще взема цялата предница с ауспусите с всичко за 1000 евро. Колко да я смъкнат още? Ще им кажа де, ама едва ли. Тя била с некви тунинг изпълнения кво било... ми разправят. Ама мотора еко не е добре... аз не ми се занимава да му правя ремонт и на него. 6 цилиндъра 24 клапана... 2 глави... лагери като за световно... остай остай... аз като знам на ТС мотор колко му е ремонта предствям си на този какво ще е.

    кеф цена няма, нали знаеш
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  10. #25
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by KirilSol View Post
    кеф цена няма, нали знаеш
    Стига да има пари обаче
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Едва ли. Аз ще взема цялата предница с ауспусите с всичко за 1000 евро. Колко да я смъкнат още? Ще им кажа де, ама едва ли. Тя била с некви тунинг изпълнения кво било... ми разправят. Ама мотора еко не е добре... аз не ми се занимава да му правя ремонт и на него. 6 цилиндъра 24 клапана... 2 глави... лагери като за световно... остай остай... аз като знам на ТС мотор колко му е ремонта предствям си на този какво ще е.
    Плюс това ако вземат да ти свалят частите, е възможно все нещо да изтърват дето да ти трябва, ако я взимат, да взимат цялата кола.....ако забравят или не свалят тунела със скоростния лост например знаеш ли какво приключение те чака.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #27
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Плюс това ако вземат да ти свалят частите, е възможно все нещо да изтърват дето да ти трябва, ако я взимат, да взимат цялата кола.....ако забравят или не свалят тунела със скоростния лост например знаеш ли какво приключение те чака.....
    Тоз тунел е смазан от долу. Изобщо целия под е смазан. Минал е през някой камък ли какво и като е подхванал от долу картер, кутията та чак до отзад е издълбан пода и точно пък този тунел и кривката на ауспуха са били станали едно цяло.

    Май ще се откажа. Ще търсят друга.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Тоз тунел е смазан от долу. Изобщо целия под е смазан. Минал е през някой камък ли какво и като е подхванал от долу картер, кутията та чак до отзад е издълбан пода и точно пък този тунел и кривката на ауспуха са били станали едно цяло.

    Май ще се откажа. Ще търсят друга.
    Е то ти само като си знаел това че не е налично вече е трябвало да се откажеш.....казаха ми за някакъв дето му резнали цялата предница и му я дали - жилата за скоростите и тунела били маса пари само.....отделно картер, генерация и прочее....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #29
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Е то ти само като си знаел това че не е налично вече е трябвало да се откажеш.....казаха ми за някакъв дето му резнали цялата предница и му я дали - жилата за скоростите и тунела били маса пари само.....отделно картер, генерация и прочее....
    Тя тази е със селе кутия.

    Те не случайно са я изхвърлили тая кола. Едва ли щеше да седи толкова време без да я гепне някой до сега. Те моите хора си мислят ей така. Щели да вземат само мотора и кутията и готово. То само от преде коша бил здрав последно.
    Last edited by oem; 07-05-2009 at 10:38.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #30
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Колега я питай какво искат за селеспида с електрониката и кутията!
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •