Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: 3.2 V6 мотор на 156 какво друго?

  1. #31
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Колега я питай какво искат за селеспида с електрониката и кутията!
    Ам те си тръгнаха вече хората от там. Отказах се от нещата. Мотора е за ремонт. Иначе кутията била няква Ф1. Така пишело на нея. Не била като обикновените селеспийд. А и да бяха там те не знаят кое и е електрониката. Няма да докарат това което искаш. За да дойде всичко трябва цялата кола да се докара. Те ходят и режат и вземат. А това е специфична кола и на тях не им трябва и за това са я оставили.

    Сещаш се. Една морга ходи и товари това което се търси. Те не карат алфи на сам изобщо. Ам понеже са ми познати и ми се обадиха да ми кажат какво имало ама... викат по-добре да намерим друга. Тази е зле. А и мен малко ме е страх да не взема нещо което да е тоталка за ремонт и да се чудя кво да го правя. И да му липсват и части. А точно за ГТА върви му търси части.

    Ще чакам да паднат акцизите (ако паднат изобщо) и може направи една цяла да си докарам. Тука сметнах, че ще е твърде голям филм за мен да се вкарам в него с такива трансплантации.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #32
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Селеспийда е "ферари" Това е кутията от Пистовите за серийни автомобили. Щом си виждал червената 156-ца на Десислава трябва да знаеш за какво иде реч))
    За да върши работа трябва да е комплект с ЕКУ-то и дросела; Здраве да има. И без това присаждането на такъв мотор и кутия в нормално купе е доста сложна работа.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  3. #33
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Да, на деси имаше логото на ферари на кутията.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •