Results 1 to 15 of 15

Thread: какво ще кажете за полски ГИ за 1.8 тс

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    212

    Default какво ще кажете за полски ГИ за 1.8 тс

    прелагат ми такъв за 1000лв с 2 години гаранция
    ловато за 1500 ми се вижда скъпо колата е 156 1.8 тс

  2. #2
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by fastedy View Post
    прелагат ми такъв за 1000лв с 2 години гаранция
    ловато за 1500 ми се вижда скъпо колата е 156 1.8 тс
    Потърси цена и за Бългрския (фобос май беше) аз съм с такъв и съм на 65000км. До сега не съм имал проблеми!Време е май да сменявам филтърчетата.Преди 2 год го сложих за 1200лв...........

  3. #3
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by fastedy View Post
    прелагат ми такъв за 1000лв с 2 години гаранция
    ловато за 1500 ми се вижда скъпо колата е 156 1.8 тс
    аз съм с бардолини на1200лв.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by fastedy View Post
    прелагат ми такъв за 1000лв с 2 години гаранция
    ловато за 1500 ми се вижда скъпо колата е 156 1.8 тс
    Колега зависи от марката и модела на ГИто. Това което си дал като инфо е крайно малко. Да си призная май една марка полски инжекции с новата версия на софта е най добър за сега от всеобщо познатите.

  5. #5
    започва да се пристрастява jordan_kn's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    62

    Default

    аз сега мисля да слагам полски (чипа му е полски само) иначе е италиански .. според майстора.И този нов софтуер е много по-добър... имал много повече датчици и нз си кфо още.. според майстора.От 1 седмица го чакам и сега в петък и събота ще го слага.В понеделник ще ви пиша дали съм доволен(дано да съм).
    А и този нов модел има памет която не се трие при махане на акумулатора.Предните ГИ с махането на акумулатора и губят настройките си ... и после айде пак на майстор ...

  6. #6
    започва да се пристрастява jan's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    44

    Default

    Аз съм с полски ГИ,софтуера иначе всичко друго е италиаско на ЗАВОЛИ И ЛОВАТО.Сложих го февруари.Два дена след като го сложих,трагвам на далъг път,карам 100,120 влизам в населоно място и пускам газта да намаля сама на 5та и враща от газ на бензин когато си иска сама.Питам газаджиите та за кво ли не са захванаха:гарнетата били запушени,реглаж на клапани трябвало да са направи ,кви ли не диагностики правиха.Тука от един месец насам като се затопли времето без нищо да и барам се
    оправи и не е правила номера.Иначе варви,немога да се оплача горе долу и разход добре дава.Иначе разликата между полски и български разликата е 50 лв.
    Last edited by jan; 19-05-2009 at 18:45.

  7. #7
    започва да се пристрастява jordan_kn's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    62

    Default

    ами дано при мен да няма такива проблеми... но поне доколкото виждам при всеки нещо се прецаква ..при всеки причината е различна ... то с тея коли втора употреба и с тези наши майстори(въпреки че има и хора който си разбират от работата) нормално все нещо да се пре***.

  8. #8
    започва да се пристрастява jan's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    44

    Default

    Така е,абе при мен не се беше прецакало щом като се оправи времето и проблема се оправи,на мен едно момче от форума ми, каза че и неговата правила така през зимата от студа.Вапроса е да случиш на добар продукт и кадарен маистор.Моя маистор е добар ама неможа да ми направи тоя проблем.Ама иначе другото за варвене няма от какво да се оплача.Така че касмет.

  9. #9
    започва да се пристрастява jordan_kn's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    62

    Default

    мерси колега.Сега в петък живот и здраве дано всичко да мине добре другата седмица ще ти кажа какво е станало .

  10. #10
    започва да се пристрастява jordan_kn's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    62

    Default

    И така... сложиха ми газта,всичко е супер До сега минах 500 км горе долу и няма никакъв проблем.Компютъра е Stag най-новия модел и няма проблеми.

  11. #11

    Default

    Колега какво разбираш под най новия модел СТАГ?

  12. #12
    започва да се пристрастява jordan_kn's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    62

    Default

    Ами колега най-новия модел СТАГ означава че е последния излезнал модела на чипа до момента.В комп има два процесора и 6Gb ssd памет.При него не се настройват различни режими на работа(икономичко,спорт..).Той изчислява какво количество газ да подаде във всеки един момент.При по-старите модели при откачане на акумулатора се губеха настройките.Сега при този модел няма такова нещо.Също и на този модел могът да му се закачат 2 ламбда сонди,докато при по-старите само 1.

  13. #13
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by jordan_kn View Post
    Ами колега най-новия модел СТАГ означава че е последния излезнал модела на чипа до момента.В комп има два процесора и 6Gb ssd памет.При него не се настройват различни режими на работа(икономичко,спорт..).Той изчислява какво количество газ да подаде във всеки един момент.При по-старите модели при откачане на акумулатора се губеха настройките.Сега при този модел няма такова нещо.Също и на този модел могът да му се закачат 2 ламбда сонди,докато при по-старите само 1.
    Колега ти не усещаш ли че си объркал човека на който да разясняваш какво е газ инжекция и какво има вътре. Аз не те питам какво има вътре а каква ти е газовата "но нали е последен модел" И с тези два процесора на единия работи под Линукс а другия под ДОС. Последен модел ама УТРЕ!
    Сложил си СТАГ300 и какво от това като не можеш да му използваш най голямото предимство! Все едно си си сложил по стария модел *който си забравя настройките*.
    Да те светна малко за разликата между двата. Разликата е че единия е в пластмасова кутия другия е в метална. Друга разлика е както ти спомена единя има възможност за 2ламбда сонди другия за една. И най голямото предимство на Стаг 300 е че може да се върже към К линията на ОБД2 буксата и да чете от там какво се записва в бензиновия комп. От цялата тази работа че си сложил СТАГ 300 си спечелил само едно че си с метален корпус на компа. Твоята кола няма втора ламбда сонда нито работи под ОБД2. ТАКА ЧЕ СИ СЕ НАБУТАЛ една кофа пари за няма нищо.
    И да те светна още нещо че не си с най новия модел СТАГ а има и доста по нов казва се СТАГ 4 така че не дейте да правите това когато не сте подготвени.

  15. #15
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Я го знам -тва бе- Скакалуец!
    Яни, репликата не е към теб!
    Last edited by robygas; 29-05-2009 at 09:15.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •