Results 1 to 7 of 7

Thread: халогени

  1. #1
    младши хуйърикс tempest's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    близо до София
    Age
    34
    Posts
    70

    Default халогени

    Здравейте колеги!имам малка идея, но ми понакуцват познанията....намерих си халогени...нямам представа от какво са(), ама са халогени (), и най интересното е че пасват на гнездата()....забелязъл съм че има бая кабеля в двигателният отсек и се питам тез коли с пълно окабеляване ли излизат....всми - кабели за халогени има, ама халогени няма???
    alfa romeo 33 ...crushed and sold!

  2. #2
    Kostadin`
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by tempest View Post
    Здравейте колеги!имам малка идея, но ми понакуцват познанията....намерих си халогени...нямам представа от какво са(), ама са халогени (), и най интересното е че пасват на гнездата()....забелязъл съм че има бая кабеля в двигателният отсек и се питам тез коли с пълно окабеляване ли излизат....всми - кабели за халогени има, ама халогени няма???
    ето в тоя сай е описано как се слагат халогени на 33-ката.Успех! http://www.alfa-restoration.co.uk/foglights/index.html

  3. #3
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Почти съм сигурен, че окабеляване има. Трябва ти копче за халогените, реле с бушон и респективно халогени. Останалото са инсталационни процеси.
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  4. #4
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Сайта е много хубав,но по принцип окабеляването си го има фабрично.само трябва да обърнеш внимание,къде да търсиш кабелите и релето.Успех!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #5
    младши хуйърикс tempest's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    близо до София
    Age
    34
    Posts
    70

    Default

    отивам да ги смъкна от другите пласмасарии и да ги позачистя малко...мерси за сайта снимковият материал е безценен...мерси и за бързата реакция...и ако някой има път към София да пише...специално ше има 'щото сте голема подкрепа в раздела...направо нямам търпение да грейне слънце.....
    alfa romeo 33 ...crushed and sold!

  6. #6
    започва да се пристрастява Stoian_wolf's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    смядово,шумен
    Age
    38
    Posts
    87

    Default

    аз моята 33ка колеги като я взех си имаше,даже и са ''hella'',реших да ги сменя защото на единия стъклото беше счупено,ама после се поотказах оригиналните са по 89 лв за брой верно че и др мога да паснат ама не е такава фацата

  7. #7
    младши хуйърикс tempest's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    близо до София
    Age
    34
    Posts
    70

    Default

    абе...малко се позамислям вече.пробвах ги ама малко грознеят тези поради простата причина, че са от някъв заоблен скрап...седят криви на бронята просто...а на мен ми е мерак ем да са 'убави, ем функционални....май проекта отпада докато не открия "истинските"...Поздрави!
    alfa romeo 33 ...crushed and sold!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •