Results 1 to 7 of 7

Thread: Проблем с водите

  1. #1
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default Проблем с водите

    имам следния проблем:
    днес след зареждане на казанчето с течност за чистачки след 20мин имаше огромна локва под колата и от течноста в казанчето нямаше и помен... поиграх си малко поразглобих малко да видя от къде тече и установих четече от някаква "машинка" която се намира горе долу под фара, но нямам представа за какво е....слагам малко снимки за да се добие представа за какво става въпрос защото неможах да го обясня като хората.....
    Как да оправя проблема, има ли нужда да ходя в сервиз.... Помогнете защото без течност за чистачки отвреме на време е доста тежко...
    Благодаря предварително
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails mashinka 1.jpg   mashinka 2.jpg   mashinka 3.jpg  
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  2. #2
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Що не извадиш казанчето навън и тогава да погледнеш за какво става дума, то и без това в момента не можеш да го използваш.Пък ако отидеш в сервиз нищо чудно да ти счупят нещо друго, аз бих пробвал сам да си го оправя.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #3
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Що не извадиш казанчето навън и тогава да погледнеш за какво става дума, то и без това в момента не можеш да го използваш.Пък ако отидеш в сервиз нищо чудно да ти счупят нещо друго, аз бих пробвал сам да си го оправя.
    ами аз това се опитах да направя днес но става много трудно защото болтовете са на много гадни места където с гайчен ключ човек се справя доста трудно...та след като видях от къде тече реших да не барам повече да се консултирам и тогава ако мога да го оправя сам...
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  4. #4

    Default

    М-м-м.....това е разклонителчето за пръскалките ти на бронята......виж да не капе някъде от скобите че тия скоби оригиналните са пълен жмел, ако е от там сложи друга, ако пък ти капе от разклонението и не можеш да го оправиш, и не можеш да си намериш, и ме помолиш така по учтиво, мое да ти подарим едно.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Гледам имаш пръскалки на фаровете като мен...И при мен сълзи от едната "пъскалка" от време на време, но чак за 20 мин да ми падне цялата течност не е било никога...Да не би тази машинка, която викаш не е точно за пръскалките на фаровете?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    М-м-м.....това е разклонителчето за пръскалките ти на бронята......виж да не капе някъде от скобите че тия скоби оригиналните са пълен жмел, ако е от там сложи друга, ако пък ти капе от разклонението и не можеш да го оправиш, и не можеш да си намериш, и ме помолиш така по учтиво, мое да ти подарим едно.....
    точно това гледах днес... за жалост не е от скобите а от това разклонение...нямам идея как е станало-явно на връщане от софия дето съм минавал през някакви трапове се е развалило или незнам от тогава е проблема...... ще го човъркам утре пак
    иначе колега ФЕРАРИСТ ще съм ти много задължен и благодарен ако услужиш с една такава "джаджа" ако естествено не ти трябва
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by mik mik View Post
    точно това гледах днес... за жалост не е от скобите а от това разклонение...нямам идея как е станало-явно на връщане от софия дето съм минавал през някакви трапове се е развалило или незнам от тогава е проблема...... ще го човъркам утре пак
    иначе колега ФЕРАРИСТ ще съм ти много задължен и благодарен ако услужиш с една такава "джаджа" ако естествено не ти трябва
    Ми можем да осъществим нещо такова с посредничеството на Еконта, но утре съм на разглобяване, и ако пратиш име и тел и офис на еконта в БС до който да я пратя, може и да успея в събота сутринта......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •