Results 1 to 13 of 13

Thread: ПРОБЛЕМ !!!

  1. #1
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default ПРОБЛЕМ !!!

    Колеги вече не знам какво да правя ! Смених комплект съединител за 360лева и 200лева труд и след 3000км. пак стана същата работа ! И тогава бях за аксиален лагер но зех цял комплект , а и сега пак лагера ми се скапа ! На всякаде казват че нямат само лагер , а кажете ми сега кво да направя !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  2. #2

    Default

    Добре де,там където си го сменил,обясниха ли ти защо се получава така?А магазина от които си го взел?!?!?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #3
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Добре де,там където си го сменил,обясниха ли ти защо се получава така?А магазина от които си го взел?!?!?
    Ония пич е сервиза под нас и каза че му се е сторил скапан лагера още при слагането и ми търсил лагер но нямало никъде , а аз комплекта го взех от ТиН в Люлин след БИЛА !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  4. #4

    Default

    А лагера не е ли бил на СКФ ?
    Поне в моя комплект Валео беше такъв и вече навъртях 12000 без проблем.Иначе пак да инвестираш в нов комплект не си е работа
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Сега идвам от магазина ! Казаха ми че ако е от лагера щели да ми го приемат за рекламация ! Утре се почва разглобяването на ново ! А ми казаха пак там че неможело да е от монтажа че нямало такава възможност и пам ще е при същия майстор !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  6. #6

    Default

    Значи стискаи палци да е от лагера..успех.
    И пиши после резултата
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #7
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Значи стискаи палци да е от лагера..успех.
    И пиши после резултата
    Задължително ще пиша ! Дано утре да съм пак на пътя , а не в гаража ! И мерси за вниманието колега !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  8. #8
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Задължително ще пиша ! Дано утре да съм пак на пътя , а не в гаража ! И мерси за вниманието колега !
    А кой ще поеме разходите по повторното разглобяване и сглобяване и твоето ходене по мъките?
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  9. #9
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by teodor80 View Post
    А кой ще поеме разходите по повторното разглобяване и сглобяване и твоето ходене по мъките?
    Мани не ми говори че от всякъде ядове !!! За жалост на никой не му пука за мойте разправии и разходи !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  10. #10
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Мани не ми говори че от всякъде ядове !!! За жалост на никой не му пука за мойте разправии и разходи !
    Нали се сещаш че има КЗП аз лично чрез тях ми върнаха парите за миялната машина.И си вземах нова.Все пак сме Българи,живеем в България и е редно тя да ни служи по един или друг начин.Точно за това са създадени тия институции да ни защитават правата на потребители.Все пак те съветвам да отидеш.Нито пари искат нито много време от твоя страна.Само се пуска една жалба и те след това атакуват.При мен лично така се получи че собственика на магазина като разбра че съм пуснал жалба ми званна на тел и ме чакаше с парите в ръка да ми ги върне.И естествено от моя страна да оттегля жалбата.Вероятно са на някакъв процент ли незнам или трябва да отчитат дейност та да не ги закрият или нещо подобно та се разсърдиха малко като я отеглих жалбата.Искаха да му направят акт за дето ме е мотал а не си ми е върнал парите щом желая.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  11. #11
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Готово колеги работата стана ! Приеха ми рекламацията с зор защото едно от ушетата се е отчупило и според тях не е монтирано нещо както трябва ! А според майстора е било дефектно и се пак ми зе 150 лева за труд ! Както и да е доволен съм че съм пак на линия ! ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА T&N Car !!!
    Last edited by leketo84; 23-04-2009 at 17:54.
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  12. #12
    започва да се пристрастява Kosakov's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    64

    Smile

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Готово колеги работата стана ! Приеха ми рекламацията с зор защото едно от ушетата се е отчупило и според тях не е монтирано нещо както трябва ! А според майстора е било дефектно и се пак ми зе 150 лева за труд ! Както и да е доволен съм че съм пак на линия ! ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА T&N Car !!!
    Да те питам нещо.Казваш че като си сменил съединителя,пак е било по сащия ничин,какво точно имаш предвид!!!
    166 2.4JTD 140PH

  13. #13
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Kosakov View Post
    Да те питам нещо.Казваш че като си сменил съединителя,пак е било по сащия ничин,какво точно имаш предвид!!!
    Ми първия път се беше предал лагера , но аз взех целия комплект с дисковете защото си казах така и така ще свалят всичко поне да ми е всичко ново , а сега пак е лагера и не исках да сменям пак и дисковете те още си седат надписите по тях ! Та имах в предвид че дисковете си бяха здрави и преди и сега дано съм бил полезен !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •