Results 1 to 2 of 2

Thread: монтиране на АГУ на 1.4 боксер

  1. #1
    Запален алфист ves_v8's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София/Vienna
    Posts
    265

    Default монтиране на АГУ на 1.4 боксер

    Здравейте на всички алфисти
    реших да газифицирам алфата щото с 15/100 бензин не ме кефи нещо. Смятам да сложа АГУ Ловато трябва ли да си слагам емулатори на дюзите и на ламбда сондата?как се монтират къде се продават, без тях може ли?намерил съм си уредба за 200 лева и смятам сам да си я сложа, всичко знам как се слага само незнам за тия електроники как се случват нещата с монтажа им.Моля някой който е "по в час" да ми обясни.
    Благодаря предварително
    Поздрави на всички
    In God we trust, all others pay cash.
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer - Ex-car
    Оpel Vectra C 2.2i '08 Elegance

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by ves_v8 View Post
    Здравейте на всички алфисти
    реших да газифицирам алфата щото с 15/100 бензин не ме кефи нещо. Смятам да сложа АГУ Ловато трябва ли да си слагам емулатори на дюзите и на ламбда сондата?как се монтират къде се продават, без тях може ли?намерил съм си уредба за 200 лева и смятам сам да си я сложа, всичко знам как се слага само незнам за тия електроники как се случват нещата с монтажа им.Моля някой който е "по в час" да ми обясни.
    Благодаря предварително
    Поздрави на всички

    Първо си оправи двигателя, защото 15/100 не е нормален разход. В София най- много ми е давала 12.5 бензин. За емулаторите- нищо не ти трябва в общия случай, освен там да симулира работата на дюзите, защото иначе свети червената лампичка на таблото за дюзите, когато си на газ. Обаче за тия 300 лв дето ще ги спестиш по- добре отиди на газаджия и дай 500 лв за уредба и монтаж.
    Lexus IS200

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •