Results 1 to 11 of 11

Thread: Щипки за 145ца

  1. #1
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default Щипки за 145ца

    Здравейте колеги! Някой знае ли, какви са щипките (модел или номер) на вратите - предни и задни на 145ца и за праговете на QV, че мисля почивните дни да се позабавлявам малко....
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  2. #2
    Откачен по Алфите :) RahzeL's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София, Овча Купел 1
    Age
    35
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by dido76bg View Post
    Здравейте колеги! Някой знае ли, какви са щипките (модел или номер) на вратите - предни и задни на 145ца и за праговете на QV, че мисля почивните дни да се позабавлявам малко....
    Колега, извинявай, че ще ти ползвам темата, но имам почти същия въпрос за праговете и няма смисъл от нова тема за да няма недоволни... Та освен размера на щипките на праговете евентуално да ми кажете и от каде да ги купя и дали лесно става подмяната със старите? Благодаря за вниманието и на теб колега за това че се прикачих към твоята тема.
    Ex Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark, 103hp. 1998
    Skoda Fabia 1.4 16v, 75hp. 2005
    Alfa Romeo 147, 1.4 Twin Spark, 105hp. 2003

  3. #3
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Номер точно не мога да ви кажа, но пък мога да ви кажа едно прилично магазинче с всякакви щипки. Намира се на Сливница. Ако се идва от Константин Величков към Опълченска, се пада малко преди светофара на Опълченска в дясно. Горе долу след като започне да се движи реката успоредно със Сливница се оглеждайте отдясно. Не помня как се казваше, но трудно ще го подминете. Има и разни автомобилни части в него. С големи витрини е. Аз преди търсих една щипка от механизма на ключалката и като отидох ми дадоха да гледам едни каталози .....свят ми се зави. Имат адски много, така че се заредете с мостричка по-добре.
    The greatest of all scientific hobbies!

  4. #4
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default

    И аз незнаех размера...взех 1 щипка от прага отидох и ги сравних. Мисля, че така е най-добре. Успех в търсенето, ако бяхте във варна щях да ви кажа къде има, но в Сф. нямам представа.
    Alfa Romeo 145...+5

  5. #5
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    Аз знам на няколко места, но на това, което ми е нй-удобно - на Алея Яворов (магазин за тунинг) продавача ми каза същото - разглоби и донеси...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  6. #6
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by dido76bg View Post
    Аз знам на няколко места, но на това, което ми е нй-удобно - на Алея Яворов (магазин за тунинг) продавача ми каза същото - разглоби и донеси...
    Това е най-сигурният начин, защото лесно могат да се объркат. Там където ти казах аз като търсих изгледах поне 3 страници от каталога с на пръв поглед една и съща шипка, но някои от разликите бяха много "тънки" и ако не бях занеъсл мостра лесно можеше да отнеса поне един чувал с щипки и нито една от тях да не стане
    The greatest of all scientific hobbies!

  7. #7

  8. #8
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Koлега, имат ли магазин в София или някъде из България тая фирма или къде мога да намеря така въпросните щипки по номера?
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  9. #9
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Централен офис: 02/920 18 83, 23 91 58, 23 92 16
    ул."Цар Симеон" №216А тел.: 02/931 17 84 или на GSM 0899 999 332

    само че не знам дали е актуално.щях да търся едни щипки от тях ама не ми беше наложително и не съм звънял.

  10. #10
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    В ЕМ Комплект щипките също са по каталог и марка автомобили.
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  11. #11
    Старши алфист drajko145's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    sofia
    Posts
    124

    Default ..

    Взимаш една мостра и отиваш на сливница след ПАЛМАТА (ауспусите) точно на спирката на тролея има магазин които ще ви свърши работа

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •