Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68

Thread: За и против газта - разсъждения

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    Viva ! Само пропусна да споменеш че в тоя случай имате проблем да си карате на бензин. И че например зимата сте с паметник вместо с кола.

    S pametnik si ako si idiot i ne si opravia6 navreme kolata

    Ti ako si bez gaz , i ti izgori Q benzinova pompa ,Q se pozapu6at injektorite ( koito sa malko ili mnogo zapu6eni na vsiaka po stara kola! ) ko prai6 : v boxa dokato ia opravi6 , pak az si cukam na gaz i prodaljavam i v sa6oto vreme si opraviam benzinovata sistema .

    HORA RAZBERETE BE , KATO IMATE I GAZ IMATE 2 ALTERNATIWNI( DO NIAKADE) GORIWNI SISTEMI
    Именно - за идиота ти го каза - а аз идиотите ги гледам редовно в момента в който опитат да се върнат на бензин как "хартисват" и хукват по магазините и автоморгите

    Да, 2 горивни системи - но освен бонус това са и 2 системи за поддръжка. Само да те светна че на 21-годишна кола няма проблеми с инжектор (ах, забравих че били за чистене-по презумпция) или с помпа -за сметка на това и 10-годишна газаджийка след година неграмотна употреба на газ е готова за инвестицийка около 600 лв. Изцепката как си караш на газ докато си оправяш помпа искрено ме забавлява - нека ти обрисувам картинката която наблюдавам в 100% от случаите:
    Караш си щастливо на газчица и в един хубав зимен ден се налага да палнеш на бензин - защото изпарителя е леден. Само че установяваш че бензинова "хранителна" уредба вече нямаш. Мдааа и "си продължаваш на газ" - да си седиш пред блока.
    пред Админите... със сапун !

  2. #62
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    струва ми се че вече започнахте да си мерите пишките вместо да изтъквате предимствата и недостатъците на двата вида горива.немога да разбера защо сте толкова против алтернативата която позволява на доста хора да се чувстват автомобилокаращи?!?скапвало двигатела,скапвало това скапвало онова!колко го скапваЗвучите точно като хората мразещи италианските автомобили,предубедени,злонамерени и заядливи!!!!!
    "ама зимата си паметник" да ако си задръстен мародер ,който знае само да нтиска педала на газта,без грам грижа за автомобила си ,си паметник,изкарал съм доста зими на газ и не съм бил паметник,а и винаги можеш да откажеш употребата на газ зимата,"ма то неще да върви на бензин след газта",неще ама ще.Знам, че всички сте "рацери" и карате страшни "бегачки",но недейте да злословоте срещу обикновените хора решили въпреки всичко да карат колите си,било то и на газ

  3. #63
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584

    Default

    Абсолютно съм съгласен с горното мнение на колегата! Всеки сам си решава кое му е по-изгодно - всеки има право на мнение! Аз лично имам газова уредба - италианска - така я купихме колата. При добра поддръжка не мисля, че виждаш ли газта ти е**ба майката на колата Аз лично предпочитам да си карам на газ и да давам по 12-13лв/100км отколкото 20-25лв/100км. А сега в студовете ако има проблеми с газта - щрак бенца и пак си въртиш
    Както и да е - важното е като ти трябва колата да можеш да си вършиш работа - газ, бензин както дойде
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

  4. #64

    Default

    Zender, това си е твое мнение. Ако четеш внимателно диалога ми с Крузейдър - ще разбереш и моето
    пред Админите... със сапун !

  5. #65

    Default

    jamie явно много е стоял пред блока и затова е така негативно настроен

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    jamie явно много е стоял пред блока и затова е така негативно настроен
    Просто ме дразните шофьорчетата на газ като почнете да се чудите после как така се прееба колата - и особено като стигнете до извода че е .... от старост
    А то било от неграмотност, хаха !
    пред Админите... със сапун !

  7. #67
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Еееееееее колеги тук май стана лична караница, която не е за този форум
    Тази тема мисля беше за +/- на газта и бензина а тя стана !!!!!!!!
    Аз съм минал 500000км на газ да евтино е да добре ми беше като
    ходех до морето с 45лв.
    Е да бутал съм поливал съм с вряла вода стигал съм почти до бой с ''майстора газаджия'' и т.н.
    Единственият плюс на газта е че е евтино дали караш малко или много
    пак си е евтино.Е минуси също има всеки си ги преценява за себе си.
    А относно ''сектите'' виждал съм далеч по расови,нови и скъпи коли да зареждат на газостанциите тъй че Алфа на газ що пък не
    Всеки си има глава на раменете и уж мисли с нея
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  8. #68
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    абе момчета извинете ама пишки немате ли си?
    и оти си ги мерите у форумо?

    таа тема май некой да я заключи?
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •