Results 1 to 9 of 9

Thread: сменя оборотите при 50%

  1. #1
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default сменя оборотите при 50%

    колеги търсих отговор на моя засега единствен проблем с моята кола в търсачката и като не намерих реших да подискутирам с вас,всеки път без изключение като достигне температурата на двигателя около40 до50 градуса започва да си сменя оборотите понякога гасне един два максимум пъти като се уцели да съм на свободна или превключвам предавките и като подмине тия градуси и съответно преди тях работи перфектно обороти на 6 държи ги постоянни.върви добре.с газ инжекцион съм на газ не ми ги прави тия изпълнения.ходих на диагностика и ми казаха че всичко е ок,но ме самнява.Или да направя една София да ида при колегата бобо.Може би е нещо дребно но какво е.благодаря ви предварително
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  2. #2

    Default

    Изчаквай я винаги когато е студена поне 2-3 минути да поработи на място и докато не качи 50 градуса я карай колкото само да върви !

  3. #3
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    аз така правя,защото като е на място всичко е 6
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  4. #4
    Запален алфист n_netov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    309

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    колеги търсих отговор на моя засега единствен проблем с моята кола в търсачката и като не намерих реших да подискутирам с вас,всеки път без изключение като достигне температурата на двигателя около40 до50 градуса започва да си сменя оборотите понякога гасне един два максимум пъти като се уцели да съм на свободна или превключвам предавките и като подмине тия градуси и съответно преди тях работи перфектно обороти на 6 държи ги постоянни.върви добре.с газ инжекцион съм на газ не ми ги прави тия изпълнения.ходих на диагностика и ми казаха че всичко е ок,но ме самнява.Или да направя една София да ида при колегата бобо.Може би е нещо дребно но какво е.благодаря ви предварително
    А преди да сложиш ГИ как беше?
    Къде слага ГИ (може и на ЛС да ми пратиш този отговор)
    Alfa Romeo 156 1.8 T.SPARK

  5. #5
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    никой не помага
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  6. #6
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    ааааааааааа аз ви съдействам колеги а вие ме отсвирихте кто малка гара,не е коректно от ваша страна
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  7. #7
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default .

    не че са те отсвирили ,ами темата вече е болезнено дискутирана.давам ти препратка за подобно нещо.http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F1%F2%E0%E2%E0
    вече няма какво да се пише ,търси и ще намериш.а по това е писано най-много.

  8. #8
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    ок,аз ровя във форума но нощо не намирам до сега,и този линг дето си ми дал не го отварям,но нищо ще го открия
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  9. #9
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    ок,аз ровя във форума но нощо не намирам до сега,и този линг дето си ми дал не го отварям,но нищо ще го открия
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F1%F2%E0%E2%E0

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •