Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: Не мога да си го обясна 145 боксер

  1. #31
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Quote Originally Posted by Jororacing View Post
    а ламбда сондата на боксера как се разбира че е за смяна
    Ами на диагностика си проличава и сащо се замерва с мултицет , ама мене не ме питай какви стойности трябва да дава
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

  2. #32
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    те майсторите ще ти кажат какво и има
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  3. #33
    Младши алфист dMg's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Sofia,Bulgaria
    Age
    37
    Posts
    28

    Talking

    Колега аз имам 146 1.6 БОКСЕР и да ти кажа рядко ми пада под 12-13/100км.,но при яко ръчка..Според мен е нормално за такива лами като Боксерите...Карай спокойно и само газ

  4. #34
    Запален алфист ves_v8's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София/Vienna
    Posts
    265

    Default

    Аз също обмислям варианта да хода на диагностика, защото мисля че имам проблем с ламбда сондата. но газ няма да си сложа. Не мисля че Alfa Romeo е кола за газ. там лада голф или некоя от "летящите" астри GSI може да там газ метан и кво ли не още ама нашите колици не са за тия неща
    In God we trust, all others pay cash.
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer - Ex-car
    Оpel Vectra C 2.2i '08 Elegance

  5. #35
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Махнах катализатора и се пооправи малко ,не съм засечал точно,само по стрелка ,но се вижда ,че е по малко горенето сега.Ще сменям и гърнетата , че са дроб от вътре и тогава може още да падне ще засичам тогава да видим.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

  6. #36
    Процес на пристрастяване alfapz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    184

    Default

    Оги кога махна катализатора е ? Промени ли се звука ? Че имам идеи да го махна , но след като направих тая грешка с клио-то реших да не я повтарям Все пак имаш ли разлика относно звук , въврене ?
    Хиляда триста петдесет и един кубически сантиметра сърце ...

  7. #37
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Quote Originally Posted by alfapz View Post
    Оги кога махна катализатора е ? Промени ли се звука ? Че имам идеи да го махна , но след като направих тая грешка с клио-то реших да не я повтарям Все пак имаш ли разлика относно звук , въврене ?
    Ами мисля черазхода падна ,но моя катализатор беше станал на парчета.Изкарах го и сега в катализатора е тръба вътре и не е по шумна даже сегами се струва по тихо в купето.

    Ако твоя е цял по добре да сложиш резонаторно гърне ,мога да те уредя с едно.Така ще си го запазиш катализатора и някой ден ако на наще тъпи депутати им щукне да ги въведат задължтелно ще си го имаш или пък можеш да го продадш за 100 лв некъде.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

  8. #38
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    след последното засичане със 36 литра моята измина 460 километра,като това е смесен разход 30 на 70% градско и извънградско(не магистрала) но това е само с бензин от ESSO и то от моя град.С всички други които съм пробвал не изкарва толкова максимум 400 километра
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  9. #39
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    сещам се да питам постоянно сам ли я караш или има кой да и тежи на колата ? - питам защото оня ден ходих до софия отиван връщане и всичките задръствания - разхода с 4 човека в колата е 10.4
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  10. #40
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Sergey_gigov View Post
    сещам се да питам постоянно сам ли я караш или има кой да и тежи на колата ? - питам защото оня ден ходих до софия отиван връщане и всичките задръствания - разхода с 4 човека в колата е 10.4
    Ти стига си писал за разхода че твойта няма общо с колите
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  11. #41
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    па аз съм кавазаки ннджа 1.7 нема ти казвам как се ускорявам
    Last edited by Sergey_gigov; 17-04-2009 at 11:45.
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •