Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 112

Thread: Напариха ме!

  1. #31
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Замислял ли си се за съединителя си? Моята кола така по едно време въртеше ужасно и не вървях. Накрая се оказа съединителя, че е заминал а не ми даде никакви признаци да е зле или нещо. Само по това, че ужасно буксувах когато я настъпвах и като сменях скоростите някак си по тежко се сменяха.
    Не е съединителя. Тя хвърля пясък чакъл, гумата пищи, мирише, пуши чак... съединителя е перфектен. Скоростите се сменят много лесно.

    РЕКЛАМА: Абе като се замисля, може всичко да се дължи на новия чип от Бобо. Много мощност и дойде нещо на тая кола
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Еми по-хубави гуми си сложи, колега и тогава пак пробвай.

  3. #33
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Дължи се на гумите, които са на 8 години и на факта, че Алфата е тежка и трудно потегля. Като цяло силата и е в трета предавка.

    Не разбирам как може да слагаш чип, а да караш с гуми стари почти колкото колата.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  4. #34
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    само като прочетох за оборотите как скачат и ясно ми стана че ти е съединителя не съм чел нататък ,но по добре виж и го сменяй успех
    п.п. и мерцедеса и пунтото са гробници
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  5. #35
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by jimmyfloyd View Post
    само като прочетох за оборотите как скачат и ясно ми стана че ти е съединителя не съм чел нататък ,но по добре виж и го сменяй успех
    п.п. и мерцедеса и пунтото са гробници
    Колега, не ме взимайте за канарче моля! Много добре знам кога буксуват колелетата и кога буксува съединител. Да подксача цялата предница като баскетболна топка се топа. Съединителя е пушка!

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    Дължи се на гумите, които са на 8 години и на факта, че Алфата е тежка и трудно потегля. Като цяло силата и е в трета предавка.

    Не разбирам как може да слагаш чип, а да караш с гуми стари почти колкото колата.
    Аз чипове съм слагал още отдавна. Карам с тези гуми поради липса на други. Тези гуми ги карха миналото лято. Като не купих нови летни тогава, а пазех парите за зимни. Сега ми предстои да купя чисто нови летни. Даже и се озъртам за добри оферти вече по гумаджииниците. Спрял съм се на Dunlop SP Sport 01 - 205/55/16 - 170 лв. парчето.
    Last edited by oem; 30-03-2009 at 15:31.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #36
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    ...Спрял съм се на Dunlop SP Sport 01 - 205/55/16 - 170 лв. парчето.
    Гумите са огън. Точно този размер даже бяха с борд, ако не се лъжа. Шарката не е от най-новите, обаче спират като чук, респективно - не би трябвало и да ти приплъзват на старт.
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  7. #37
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Гумите са огън. Точно този размер даже бяха с борд, ако не се лъжа. Шарката не е от най-новите, обаче спират като чук, респективно - не би трябвало и да ти приплъзват на старт.
    Да с борд са. И шарката не е лоша. В сравнение с Пирелито си е даже хубава Преди бях с хубав Брайджстоун, но предницата ми се бе разклачила и ми ги изяде от вън а задните пък от вътре. И задницата беше разкикечена. И свършиха бързо горките. И сложих това пирели да доизкарам лятото с тях.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #38

    Default

    Ами гуми и си виж окачването да не са ти останали само пружините твърди и от дупките де ти подскача

    П.С. и аз да се разпиша, та преди година и няколко месеца си купих Ситроен Ц1 от магазина 1.0 12 Винтила 68 коня 770 кила е мога да Ви кажа, че набира доста по-бързо от ГТВ-то до 60 км след това е друга история на километража и беше до 170 и 155 на 4 та и 5 та само за украса но ги прави 170 и нагоре малко даже, но беше страшно нестабилна и затова я продадох даже неможах да и на въртя 10 000 км, а сега ме е яд с едно чипче и спортни пружини и амортерсиори беше да е доста по-стабилна и към 80 коня и как е въшка беше да зима 100 метра на 90% от колите във форума сигорен съм
    Spin City!

  9. #39
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Жената има Корса ГТИ. Няма такъв скорострел. Алфата ряпа да яде. Тежи и дупето мамка и. А и в багажника имам туби, усилватели, колони. И с пълен резервоар бях на дръпката, и те тези неща като натежат отзад и предницата улеква.

    Амортисьорите са добре иначе. На скоро одих на стенд. Пушка са.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  10. #40
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Ми вие, пичове, като че ли не знаете, че Алфетките са тежки на старта /специално за 146 говоря/. Срам не срам, така си е... На по-дълги дистанции, като дигнат и задържат над 4500-5000 и нагоре вече е друго. Мен ме караха с една Хонда Сивик с най-умрелия двигател - 1,4 75 коня току що купена на 10 г. и без нищо правено по нея, само ангренаж и филтри сменени. Ми сичко усмъртява на светофара. Просто нищо общо с Алфичките... Нито е до шофьор, нито е до гуми за жалост(( От макината си е.
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  11. #41
    75TwinSpark 75TwinSpark's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    523

    Default 75twinspark

    ..............................
    Last edited by 75TwinSpark; 07-06-2009 at 20:19.
    75 TwinSpark -син- ex, 75ts зелен
    75 ТУИНСКРАП-сив, 75 2.5 V6 черен
    75 2.5 V6 Milano Argento-червен,75 2.5v6 сив.164 3.0 12v
    75 3.0 V6 24V-червен, + 75TwinSpark-бял,164 3.0 24v

  12. #42

    Default

    Колега има ли смисъл от тая тема? За какво я пускаш ми не вземеш да си смениш гумите ? Темата няма да ти оправи гумите

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  13. #43
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    .....
    Исках да кажа от цялата работа, че ме зорят и то сериозно. А мислех, че ще са като спрели. Как да е. Лошото е, че този с Мерцедеса е голям гавраджия и ще разправя сега на всички Рацерчета из Горна как ме е бил.
    Еми то си е за срам бе бате,да вървиш наедно с такъв астматик като мерцедеса! чудя ти се
    що не сложиш зимните гуми и да пробваш пак......
    и каква е тая дръпка на 100м ?
    146 Turbo

  14. #44
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    добре колега,тогава провери дали ти е читава и предницата,щом подскачала,може да не са само гумите
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  15. #45

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    и каква е тая дръпка на 100м ?
    нямат по дълги улици
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •