Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 112

Thread: Напариха ме!

  1. #16
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Със зимните имах много, ама много по-добро сцепление. Направо станах за смях оня ден. И без скорости останах то голямо ръчкане беше. Няма тръгване.
    А ти пък като засилваш колата требе и да я накараш да стои на пътя и да има сцепление Както и доста тука си силят колите ма за спирачки не мислят
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #17
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз излизам на 100 метра на когото кажете с Полото
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #18
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Аз излизам на 100 метра на когото кажете с Полото
    Взимам си старата кола от пича, на когото я продадох и те права на нищо....
    Корса А 1.4 60 коня 850кг.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  4. #19
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Взимам си старата кола от пича, на когото я продадох и те права на нищо....
    Корса А 1.4 60 коня 850кг.
    Ае и Полото е толкова,ма е 900 кила
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #20
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ае и Полото е толкова,ма е 900 кила
    Ама Корсата е изгнила и аз съм по-лек!
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  6. #21
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Тия гуми с тоя ДОТ за нищо не стават, не искам да те обидя, но и ми се струва че лееко не можеш да тръгваш. Пунтото го мани ма тоя Умрелцедес с колелото ще го мина, макар и със шпер абсурд е да ти вземе повече от половин кола и то първите няколко метра.
    Па ако някой ми даде 156 1.8 чакам баце Бобо с баничарката и Мурджев с Роло-то

  7. #22
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Тия гуми с тоя ДОТ за нищо не стават, не искам да те обидя, но и ми се струва че лееко не можеш да тръгваш. Пунтото го мани ма тоя Умрелцедес с колелото ще го мина, макар и със шпер абсурд е да ти вземе повече от половин кола и то първите няколко метра.
    Па ако някой ми даде 156 1.8 чакам баце Бобо с баничарката и Мурджев с Роло-то
    Ма на 100 метра,ае аз съм навит,да ти покаем Половер повер
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #23
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Като сте тръгнали и аз да се включа в гонката, имам едно пИжо 1.1 60 коня и то е 800-900 кила
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  9. #24
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ма на 100 метра,ае аз съм навит,да ти покаем Половер повер
    Ми дай да ги пуснем твоите двете аз ше карам ТИ-то ем още по зле даже е 2-илядо кубика

  10. #25
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Ама вие майне четете тея гонки били на 100 метра ми аз на бас се хващам че с една баничарка стокова ако ви набарам на 100 метра половината тука ше се чудите кво се случва Аре сега ме питайте защо
    Разбира се бате. Алфата се развърта бавно, а силата и е горе на 6000 оборота чак. Аз стигам 6000, а седя на едно място. Мирише на изгоряла гума... ужас... на 400 метра със сигурост и двамата ше ги накажа обаче.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  11. #26
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Колеги, извинявайте че замазвам темата но ми предлагат гонка с Шкода Оставия едно 1.8 турбо не съм по тези изпълнения въобще но момчето ме заяде сериозно и искам да питам има ли смисъл да го правя тва?? Моя кораб е този от подписа пълен сток (засега) ...
    Tormentvm In Dvm Demens

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Ще те нашамари, а пък ако е и с чип забрави.

  13. #28
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    с чип е ... отказвам се
    Tormentvm In Dvm Demens

  14. #29
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Тия гуми с тоя ДОТ за нищо не стават, не искам да те обидя, но и ми се струва че лееко не можеш да тръгваш. Пунтото го мани ма тоя Умрелцедес с колелото ще го мина, макар и със шпер абсурд е да ти вземе повече от половин кола и то първите няколко метра.
    Па ако някой ми даде 156 1.8 чакам баце Бобо с баничарката и Мурджев с Роло-то
    Ааа с Мерцедеса вървим на едно бе. Ама не мога да го бия на 100 метра. Той тръгва с калник пред мен и го държа така до края. Не изоставам повече. Въпроса е, че той тръгва като талпа. Превърта съвсем леко. А аз и на 2-ра като сложа и оборотомера скача на 5000 оборота и седи там и все едно слушам автоматик. Стой на 5000 и набира. И то аз като съм сам и то почва да превърта дясното колело и тия умира колата. И докато зацепят вече и двете е късно. Той мерцедеса е с калник пред мене. Пънтото иначе като сложа 2-рия зъб и го започвам да го дръпвам ама той пътя свършва.

    Исках да кажа от цялата работа, че ме зорят и то сериозно. А мислех, че ще са като спрели. Как да е. Лошото е, че този с Мерцедеса е голям гавраджия и ще разправя сега на всички Рацерчета из Горна как ме е бил.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Ааа с Мерцедеса вървим на едно бе. Ама не мога да го бия на 100 метра. Той тръгва с калник пред мен и го държа така до края. Не изоставам повече. Въпроса е, че той тръгва като талпа. Превърта съвсем леко. А аз и на 2-ра като сложа и оборотомера скача на 5000 оборота и седи там и все едно слушам автоматик. Стой на 5000 и набира. И то аз като съм сам и то почва да превърта дясното колело и тия умира колата. И докато зацепят вече и двете е късно. Той мерцедеса е с калник пред мене. Пънтото иначе като сложа 2-рия зъб и го започвам да го дръпвам ама той пътя свършва.

    Исках да кажа от цялата работа, че ме зорят и то сериозно. А мислех, че ще са като спрели. Как да е. Лошото е, че този с Мерцедеса е голям гавраджия и ще разправя сега на всички Рацерчета из Горна как ме е бил.
    Замислял ли си се за съединителя си? Моята кола така по едно време въртеше ужасно и не вървях. Накрая се оказа съединителя, че е заминал а не ми даде никакви признаци да е зле или нещо. Само по това, че ужасно буксувах когато я настъпвах и като сменях скоростите някак си по тежко се сменяха.

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •