Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 112 of 112

Thread: Напариха ме!

  1. #106
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Само ако не съм се фанал за задницата на баничарката и не зобам банци в движение. Тогава баничарките дават време ~30-40 секунди до 100км/ч в зависимост от това колко съм загладнел. Даже има случаи дет са чудят дал да тръгнат.
    Е тва ми счупи очилата! Ако има конкурс за най-забавен пост, горецитираният със сигурност ще е в челото!

    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #107
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Да ви се оплача.

    Напариха ме Мерцедес Е200 - 136к.с и Пунто 1.2 16в. И двете сток. Аз съм с чип. Сам в колата. В Мерцедеса бяха 2-ма. Да поясня Мерцедеса има щпер. Пуното го дръпвам като сложа 2-рия зъб. Но на старта и двете коли са пред мен.

    Защо не мога да тръгна бе колеги? Сложих летните гуми и не мога да тръгна. Върти пущината, връщам газта, подавам пак и не иска да зацепи. Аз до де тръгне тези два которника са вече преди мене.

    Стартовете бяха едва на няма и 100 метра отсечка и аз се отказвах рано рано.

    Ще замеря с Мерцедеса пак на 400 метра.

    Лошо ЗКУ ли съм
    Здравей колега,

    1. Купи си гуми (щот ако ДОТа е 01 - начи немаш)
    2. Доколкото си спомням "Аз не споменах, че тогава колата беше спряна пред един сервиз и ние пиехме вътре." - това с пиенето не ми се връзва с останалото. Най-малко ако си се насрал от крканье рефлекса ти е кат на умрела котка опашката. Па убуу че тръгваш вопще.
    3. Може и ЗКУ, ма то тва се учи.
    4. Точно тия (па и други) мерцедеси и орели с бабата от подписа ги пращам да си легат когато си поискам. Последната т.н. гонка беше с някво акано Браво 1,8gt дет не знам що си помисли, че кат е с 300-400 (ако броиш и разликата в мене и колегите спрямо малкия посерич в Бравото стават ~600) кила по-леко от бабата мое се ебава с нея. Малкия кенеф щеше да се завре под тролея насреща (естествено аз съм направо, той в лентата за на лево - случката става пред Съюза на глухите в Дружба) ма нали сме ора та му напрайх местенце - иначе щеше да се претрепе като копеле тъпака - гонката продължи на правата след това и той естествено остана доста назад. На следващия сфетофар - подобна история - замалко да провери как е под трамвай №20. Чак на третия (на цска - кво беше тва) - реши, че ще се бори кат мъж - и така почти наравно докат вкарам 2-ра. Ма кво да ти кажа - да си беше купил алфа деба тъпото копеле. Се ми се струва, че е ровил после из нета да види колко 400 коньов камион го е наврял на кучето в дупето 3 пъти подред.
    Така, че - нови гуменяци, никво пиенье зад волана и газ д..а неговата мама. А и превключи на 2 преди лютеницата.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  3. #108
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Само ако не съм се фанал за задницата на баничарката и не зобам банци в движение. Тогава баничарките дават време ~30-40 секунди до 100км/ч в зависимост от това колко съм загладнел. Даже има случаи дет са чудят дал да тръгнат.
    По леко с изказванията,че ако те набара една такава баничарка няма да пишеш във форум една година! http://www.youtube.com/watch?v=p2t2h395TWE

  4. #109

    Default

    Quote Originally Posted by slav40 View Post
    По леко с изказванията,че ако те набара една такава баничарка няма да пишеш във форум една година! http://www.youtube.com/watch?v=p2t2h395TWE
    Тук е интересно какво е правено с турбината на тая баничарка и кой е мап-вал, по пушека се разбира, че турбината не е навита на един бар, а ти много добре знаеш как вървят тия 155 коня на 156-цата!
    Last edited by zdravio; 22-06-2009 at 16:57.
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  5. #110
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Talking

    Quote Originally Posted by slav40 View Post
    По леко с изказванията,че ако те набара една такава баничарка няма да пишеш във форум една година! http://www.youtube.com/watch?v=p2t2h395TWE
    Тая баничарка явно съм я хващал, собирал съм и сите баниченца (като потвърждение - виж вдигнатата и задница - демек вече съм я опразнил) и сега вече знае как да бега. Мамка и.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  6. #111
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Освен с баничарките внимавайте и с микробусчетата :
    http://www.youtube.com/watch?v=sW9IPbXjZbo
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

  7. #112
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Мерцедес 08г. дълга база 315 ЦДИ е тва определено върви
    извинявам се за спама
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •