Results 1 to 15 of 112

Thread: Напариха ме!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default Напариха ме!

    Да ви се оплача.

    Напариха ме Мерцедес Е200 - 136к.с и Пунто 1.2 16в. И двете сток. Аз съм с чип. Сам в колата. В Мерцедеса бяха 2-ма. Да поясня Мерцедеса има щпер. Пуното го дръпвам като сложа 2-рия зъб. Но на старта и двете коли са пред мен.

    Защо не мога да тръгна бе колеги? Сложих летните гуми и не мога да тръгна. Върти пущината, връщам газта, подавам пак и не иска да зацепи. Аз до де тръгне тези два которника са вече преди мене.

    Стартовете бяха едва на няма и 100 метра отсечка и аз се отказвах рано рано.

    Ще замеря с Мерцедеса пак на 400 метра.

    Лошо ЗКУ ли съм
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Да ви се оплача.

    Напариха ме Мерцедес Е200 - 136к.с и Пунто 1.2 16в. И двете сток. Аз съм с чип. Сам в колата. В Мерцедеса бяха 2-ма. Да поясня Мерцедеса има щпер. Пуното го дръпвам като сложа 2-рия зъб. Но на старта и двете коли са пред мен.

    Защо не мога да тръгна бе колеги? Сложих летните гуми и не мога да тръгна. Върти пущината, връщам газта, подавам пак и не иска да зацепи. Аз до де тръгне тези два которника са вече преди мене.

    Стартовете бяха едва на няма и 100 метра отсечка и аз се отказвах рано рано.

    Ще замеря с Мерцедеса пак на 400 метра.

    Лошо ЗКУ ли съм
    По вероятно е поради слаб шофер
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  3. #3
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Pepo View Post
    По вероятно е поради слаб шофер
    Добре. Как да тръгна без да върти. Кумите ми са Пирели от ДОТ 01 На 2-ра върти даже и не ще да зацепи. Мирише на гума. Загрявах ги после на асфалта вече парят гумите и пак приплъзват страшно. Ще го замеря тоя мечок пак като сложа новите гуми.

    Аз и да тръгна плавно после като настъпя до долу и от 3000 оборота като каже и веднага скача до прекъсвач. Връщам газта, пак подавам?!?! Тез сега се гаврят с мене тука разправят на целия град как са ме били

    Аааа и да споменавам ли как изгубих скоростите след тези две гонки. Направо лоста остана на свободна и няма вкарване на нито една предавка. Че после в бокса...

    За пореден път се убеждавам, че тези Алфи са само за ходене по кафета и возене на приятелки!
    Last edited by oem; 30-03-2009 at 11:38.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #4

    Default

    Ми още от първия ти пост ми се стори, че може да е от гумите. Сменяй ги и ги напердаши едно хубаво

  5. #5
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Те тия гуми ДОТ 01 сигурно са станали на пластмаса преди 3 години и вече се превръщат в желязо...
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  6. #6
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Те тия гуми ДОТ 01 сигурно са станали на пластмаса преди 3 години и вече се превръщат в желязо...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #7
    Старши алфист 146_JTD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    554

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Те тия гуми ДОТ 01 сигурно са станали на пластмаса преди 3 години и вече се превръщат в желязо...

    ахахаххаххаххаахахххахахаххахаххахаххахахахаахааах аха

    Alfa Romeo 146 1,9 JTD Айв гат да пауъра му!
    http://caralyze.bg/user-car/12/42


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •