Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40

Thread: Колата ли е ниска или Общината е за съд :)

  1. #16
    Запален алфист nvladev's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    201

    Default

    Не са ти виновни полицайте ,а законите. За да осъдиш общината ти е нужен този протокол от КАТ, който те ще ти издадат!
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD /99/

  2. #17
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by nvladev View Post
    Не са ти виновни полицайте ,а законите. За да осъдиш общината ти е нужен този протокол от КАТ, който те ще ти издадат!
    А за да ти издадат протокол трябва да напишат АКТ - ако ще и за 20 стотинки да е но такъв е закона .

    П.С. Не съм полицай , не ги защитавам но такава ние държавата .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #18
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Ами кво да го правя... въпроса е че не си заслужава разправията.... виж ако нямах каско щях до дупка да ги съдя.
    Колега съжалявам за случилото се с тебе ! Но казваш че имаш каско , а такава щета приемат ли я те ? Моляти се да ми разясниш че съм малко , много бос по тая тема !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Колега съжалявам за случилото се с тебе ! Но казваш че имаш каско , а такава щета приемат ли я те ? Моляти се да ми разясниш че съм малко , много бос по тая тема !
    Признават я щетата, защото то си се води ПТП по твоя вина.... Само ти трябва да викнеш полиция да ти направят протокол
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  5. #20
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Признават я щетата, защото то си се води ПТП по твоя вина.... Само ти трябва да викнеш полиция да ти направят протокол
    Ами значи без акт няма как да се размине човек , ма се пак щом го признават по-добре така да е ! Мерси за разяснението дано на никой не се случва повече !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  6. #21
    Never give up kartell's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    240

    Default

    Лелее, чета и подивявам! Искам да напиша много, но няма да ми стигнат нервите, направо се подиграват с нас
    ...Ще ми каже той с к'ви гуми да си карам колата... акъла ми не го побира
    FIAT Punto 1,9 JTD
    EX Alfa 166 2.0TS 155hp with 18'' RIM

  7. #22
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    На мен ми се случи подобно нещо преди почти година и то на 200 км от Стара Загора на един жп прелез. Дано си намериш картер.Ако ли не мога да ти помогна със заварките ако си пазиш по голяма част от остатъците от картера.Сега вече има 2мм ламарина отдолу и внимавам с най-малката неравност.Attachment 14025

    Attachment 14026
    Last edited by hamel1; 01-07-2009 at 20:09.
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  8. #23
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by hamel1 View Post
    На мен ми се случи подобно нещо преди почти година и то на 200 км от Стара Загора на един жп прелез. Дано си намериш картер.Ако ли не мога да ти помогна със заварките ако си пазиш по голяма част от остатъците от картера.Сега вече има 2мм ламарина отдолу и внимавам с най-малката неравност.Attachment 14025

    Attachment 14026
    Мерси колега но си намерих картерче доста бързо... Колата даже ми е готова вече ама не съм я видял все още защото съм в Благоевград. Въпроса ми е дали корите отдолу са еднакви за бензинките и дизелите. Благодаря
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    софия
    Posts
    163

    Default

    колеги и аз имах подобен проблем.Миналата зима си карам фиатчето брава по околомръсното с не повече от 50 км\ч валеше дъжд,беше вечерта и хоп попаднах в дупка.сцепих предната гума а на задната балон,а бяха на 5 дни,звъннах на застрахователите и ми казаха че с протокол ще ми ги платят.Беше петък звъним и на кат ониа ми вика в понеделник да отида за протокол.Отивам аз в 9:00 ч и чакам за протокол до 16:40.за целиа ден минахме 12 човека.Полицаиа ми вика акт за несъобразена скорост,аиде и тои отнесе 10лв и се разминах без акт само с протокол.Дотука добре обаче не ми изплатиха нищо и не ми дадоха никво обяснение защо,като ги питах каква е причината ми казваха че са ми изпратили писмо и не могат да дават повече обяснения.Все още чакам писмото,като се сещам сега пак започвам да се нервирам
    alfa 166jtd@super

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Колеги някой има ли идея дали има разлики в корите между различните двг, щото без кора не ми се кара а нова ще е майка си и баща си...
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  11. #26
    Младши алфист vincio's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    SOFIA
    Posts
    27

    Default

    Ние една алфа не може да си купиме, ти джип??? Само пинко -палинко може да си го позволи)
    Are you talking to me?

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by vincio View Post
    Ние една алфа не може да си купиме, ти джип??? Само пинко -палинко може да си го позволи)
    Кои за какво е учил...
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  13. #28
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Кои за какво е учил...
    Ммм кой за каквото си е подал молбата бих казал .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  14. #29
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Приказката е следната: "Кой както се уреди".

  15. #30
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Само да вметна към всички колеги - не карайте без кори моля ви щото ефекта върху всички ролки е пагубен водата и пясъка им разказват играта всеки ден се нервирам заради тва Клиентите без кори изсипват безумни пари за нови ролки прецакани от липсата на кори и от невероятно чистите ни улици Тва пак май е за ББ

    А за пинко не му завиждайте на човека за джипа ми си направете сметката дали на нас не ни излиза по-скъпо да караме невероятните си коли и да трошиме пари и много нерви, а за времето да не ви говоря да се занимаваме с глупости дали няма да е по евтино да си купиме джип Аз да ви кажа се замислям Преди малко с ГТВ-то треснах прага в една шахта дет кат минеш през нея и се вдига капака
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •