Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40

Thread: Колата ли е ниска или Общината е за съд :)

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default Колата ли е ниска или Общината е за съд :)

    Ами те снимките говорят сами за себе си... Карах с 15 км/час
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 14032009865.jpg   14032009866.jpg   14032009867.jpg  
    Last edited by p3shku; 23-03-2009 at 17:09.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Ами те снимките говорят сами за себе си... Карах с 15 км/час
    Само данъците им големи , а пътища няма !!!!!!!!!!!
    Алфа Ромео 155 1.8 ТS 95

  3. #3
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Отговорът е: и колата е ниска, и Общината е за съд. Това е истината
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #4
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Ейй грозна гледка Добре ,че Разград е малко градче и ако от А до Б ми е 1 километър аз обикалям поне 4 отгоре докато стигна ,само и само да не минавам през шибаните легнали полицаи и разбитите улици.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Да ама като доиде полицая и ми написа акт за несъобразена скорост и ми каза с цялата си наглост да си сложа по високи гуми... е тва правилно ли е... а на улицата маслото от предишните коли все още не беше засъхнало
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  6. #6
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Да ама като доиде полицая и ми написа акт за несъобразена скорост и ми каза с цялата си наглост да си сложа по високи гуми... е тва правилно ли е... а на улицата маслото от предишните коли все още не беше засъхнало
    Eee тва е нагло вече ,нямаше да го изтърпя и щяха да ме приберат сигурно
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  7. #7
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    купете си джип за бг пътищата както направи пинко

  8. #8
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Angry

    В този дух е и предложението в новия закон за движението да влезе точка, според която трябва да се слагат табели на местата с най-много дупки по пътищата. Вместо да ги ремонтират, ще слагат табели...
    Трагедия българска...

    А тоя полицай не 1, ами 3 картера да пръсне!
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  9. #9
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Ами те снимките говорят сами за себе си... Карах с 15 км/час
    По принцип колата си е нисичка отпред, но това нищо не означава. Аз чета германския форум на Алфа Ромео от 6 години - там хората масово си слагат спортно окачване с по-къси пружини и досега не съм прочел за НИТО ЕДИН СЛУЧАЙ някой да си е спраскал картера.

    Много си обичах 166-цата, великолепен автомобил е и много ми пасваше, но я продадох, защото в България и най-вече София няма улици и пътища, а офроуд-полигон.

    Въпреки че не харесвам Жиповете като ежедневна кола, си купих твачка и нямам никакви проблеми с дупки, шахти, легнали полицаи и прочее мила родна картинка.



    Иначе имам едно предложение към теб - ако си направил снимки с по-висока резолюция, искам да ги ползвам и да пусна в AUTO BILD един голям материал (и снимка на броя) за софийските "улици" и за безобразието на катаджиите с "несъобразената скорост".
    Last edited by pinko; 23-03-2009 at 18:10.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  10. #10

    Default

    Добре де,ти си го викнал да ти напише протокол...той като ти написа акта за несъобразена скорост ти какво???Да не го разписа?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Нека да обясня.... по принцип като минавах и минах така че шахтата да е по средата. Самата шахта не е достатъчно издадена за да удари картера но във дясно като са правили пътя и тои е просто леко пропаднал и колата се снижава допълнително а шахтата не е равна с асфалта както се вижда и направо ми спраска картера като стиснато шоколадово яйце...

    Пинко имам снимки на 5 мегапиксела (2592 х 1944) от Нокиа Н95... мисля че ще станат. А може и да ти снимам какво остана от картера. Само дай един меил
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Добре де,ти си го викнал да ти напише протокол...той като ти написа акта за несъобразена скорост ти какво???Да не го разписа?
    Ами кво да го правя... чл. 20 пише че трябва да се съобразяваш с пътните условия, РЕЛЕФА.... и тн на пътното платно... писах че имам възражения и толкоз... ама ми казаха че акта е 20лв и по принцип няма да ми го отменят дори до съд да се стигне.... НО мога да осъдя общината да ми плати тя акта .... въпроса е че не си заслужава разправията.... виж ако нямах каско щях до дупка да ги съдя.

    Пинко улицата се казва Светослав Обретенов и се намира отстрани на японското посолство и точно срещу фризьорския техникум... шахтата си е там може да щтракнете няколко хубави снимки... там докато чакахме полицията излязоха някакви хора да се оплакват... казаха че по 4 - 5 коли на седмица остават без картери ... а полицаите са безкрайно нагли... ако мога да ти помогна по някакъв начин ще съм много щастлив...
    Last edited by p3shku; 23-03-2009 at 19:53.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  13. #13
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    Нека да обясня.... по принцип като минавах и минах така че шахтата да е по средата. Самата шахта не е достатъчно издадена за да удари картера но във дясно като са правили пътя и тои е просто леко пропаднал и колата се снижава допълнително а шахтата не е равна с асфалта както се вижда и направо ми спраска картера като стиснато шоколадово яйце...

    Пинко имам снимки на 5 мегапиксела (2592 х 1944) от Нокиа Н95... мисля че ще станат. А може и да ти снимам какво остана от картера. Само дай един меил
    Пращай, снимай, пращай...Ще ги побъркам. Ще пратя един брой препоръчано с обратна разписка лично до ББ.

    tkm_digital@dir.bg

    П.П. Знаете ли най-новия виц за ББ - Кметът имал два члена, и всеки от тях бил много по-голям от другия
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  14. #14

    Default

    Ужас направо съм побеснял/не на теб/ имам любовни чувства към полицай със основно образование.Направо не ми го побира акъла как може тоя нещастник да реши да ти пише акт за несъобразена скорост!Аджеба викнаха ли експерти,да изчислят спирачен път и скорост с която си се движил!Как ще докаже че не си карал с 3 километра в час?Това направо е поредната трагедия която се случва в милата родина.За това като се правят на познавачи на закона,отдолу пиша следното:
    След поисканата сума в размер на двадесет лева,от служителя на КАТ,се съгласих да ми бъде съставен акт,за нарушение което не съм извършил.Моля горенаписаното да се вземе под внимание в съда.

    П.П. Добре че имаш каско,сложи една счупена кора от някъде да ти платят и нея.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Ужас направо съм побеснял/не на теб/ имам любовни чувства към полицай със основно образование.Направо не ми го побира акъла как може тоя нещастник да реши да ти пише акт за несъобразена скорост!Аджеба викнаха ли експерти,да изчислят спирачен път и скорост с която си се движил!Как ще докаже че не си карал с 3 километра в час?Това направо е поредната трагедия която се случва в милата родина.За това като се правят на познавачи на закона,отдолу пиша следното:
    След поисканата сума в размер на двадесет лева,от служителя на КАТ,се съгласих да ми бъде съставен акт,за нарушение което не съм извършил.Моля горенаписаното да се вземе под внимание в съда.

    П.П. Добре че имаш каско,сложи една счупена кора от някъде да ти платят и нея.

    ХААААААХАХАХА там ИМАШЕ кора..... а най-тъпото е че не ми поискаха лев и ако напиша тва което ми каза могат те да ме осъдят за клевета щото са двама и тн... няма оправия... мен преди месец ми писаха акт за телефон които ми беше в джоба, викаха ми нагрубяваха ме (имам го записано на телефона).. от там жалби оплаквания в седмо.. само ме разкарват и никой нищо не ми казва... Пинко ако иска мога сичко да му разкажа.... не искаха да ми зимат жалбата в седмо ... отговорът им беше: То тва да не ти е подаванка на жалби тука ( пак записано на телефона) абе направо ужас... най накрая им я подадох жалбата имам входящ номер но шефа им не казва нищо... бил пратил документите в КАТ... от там ми казаха че той трябва да реши нещо, а и не са получавали никви документи... имам сичко в мене жалби, входящи номера, имената на тия боклуци, записи... ама време нямам... ако някой може да помогне да ги насер*ме да свирка..
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •