Results 1 to 3 of 3

Thread: Въпрос за акумулатор

  1. #1
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default Въпрос за акумулатор

    Колеги значи акулуматора ми е Варта необслужваем 52Ам. Така си купих колата. Та въпроса ми е възможно ли е от слаб акумулатор да ми прави проблеми във вървежа.
    Питам това защото миналите една две седмици като карах колата нямаше проблеми, а днес при по студеното и снеговалежа като включа фаровете, парно, нагревател на задно стъкло, радио, от време на време колата не върви. Не иска да ускоряв
    Да кажа също че не я паля по 5 дни и след това само завъртя 3-4 пъти и пали.
    Просто незнам. Няма никакви видими признаци за проблеми.

  2. #2
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by slaviego View Post
    Колеги значи акулуматора ми е Варта необслужваем 52Ам. Така си купих колата. Та въпроса ми е възможно ли е от слаб акумулатор да ми прави проблеми във вървежа.
    Питам това защото миналите една две седмици като карах колата нямаше проблеми, а днес при по студеното и снеговалежа като включа фаровете, парно, нагревател на задно стъкло, радио, от време на време колата не върви. Не иска да ускоряв
    Да кажа също че не я паля по 5 дни и след това само завъртя 3-4 пъти и пали.
    Просто незнам. Няма никакви видими признаци за проблеми.
    Нормално е под товар да върви по-тегаво.
    Все пак, за да имаш ел.енергия, двигателят я произвежда от горивото.
    Иначе съм имал кола (преди смяната на акумулатора), която сутрин палех с бутане, през деня също и вървеше нормално.

  3. #3
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by slaviego View Post
    Колеги значи акулуматора ми е Варта необслужваем 52Ам. Така си купих колата. Та въпроса ми е възможно ли е от слаб акумулатор да ми прави проблеми във вървежа.
    Питам това защото миналите една две седмици като карах колата нямаше проблеми, а днес при по студеното и снеговалежа като включа фаровете, парно, нагревател на задно стъкло, радио, от време на време колата не върви. Не иска да ускоряв
    Да кажа също че не я паля по 5 дни и след това само завъртя 3-4 пъти и пали.
    Просто незнам. Няма никакви видими признаци за проблеми.
    Щом не си купувал ти акумулатора нищо не ти пречи да минеш през някой да ти го провери.Виж си също алтернатора.Но ако колата се държи така и в следващите дни търси проблема другаде, не знам защо свързваш акумулатора с невървенето.Бил ли си скоро на диагностика?

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Нормално е под товар да върви по-тегаво.
    Все пак, за да имаш ел.енергия, двигателят я произвежда от горивото.
    Иначе съм имал кола (преди смяната на акумулатора), която сутрин палех с бутане, през деня също и вървеше нормално.
    Това не го разбрах.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •