Results 1 to 15 of 32

Thread: Проблем след смяна на накладките...

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Откачен по Алфите :) RahzeL's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София, Овча Купел 1
    Age
    35
    Posts
    380

    Default Проблем след смяна на накладките...

    Всъщност незнам дали е проблем или но нормално, но след като смених накладките миналата седмица спирачката омекна страшно много и спира по-бавно. Самия ход на педала се увеличи в смисъл, че преди само леко докосвах педала и спираше а като натисна малко повече ми прескачаше (АБС-а се пускаше) а сега натискам колкото мога и спира плавно но много бавно. Отново искам да напомня че ми е първа кола и не съм в час с автомобилите като цяло и всяко едно нещо което ме притеснява питам, защото е по добре да ме напсува някой от колкото да стане нещо било то с колата или с мен... И като съм почнал... направиха ми една проверка на амортесьорите и се оказа че заден десен е сдал багажа и колата се държи зле на пътя в смисъл при най-малката неравност се клати адски много та другият ми въпрос е може ли да се кара няколко дена докато събера средства за нови амортесьори или да я остава в бокса. И се сетих да питам за ръчките за мигачите и чистачките- не светят. Та каква е процедурата трябва да намеря нови да се сменят или може да се разглобят и да сменят крушките... ? Мерси.
    Last edited by RahzeL; 16-03-2009 at 23:39.
    Ex Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark, 103hp. 1998
    Skoda Fabia 1.4 16v, 75hp. 2005
    Alfa Romeo 147, 1.4 Twin Spark, 105hp. 2003

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •