Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: Кутии за бас каса

  1. #16
    Запален алфист adrian07's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pernik
    Posts
    149

    Default

    VFTI Брехх и какви са тия плоскости по 100лв. едната че никой не се е сетил до сега от CAT (car audio team ) и ЕММА че да ги ползват??? Сигурно е нещо супер извънземно ? Разработка на НАСА?
    Аааааа а пайнерите са най-"разцепващите" говорители...

    Първо колега имах предвид че един лист е около 100лв., а той е доста голям така че може да направиш и повече туби,вярно по скъп е но разликата в звученето е друга.Второ колеги не искам да се правя на разбирач,но с едно приятелче сме правили какви ли не туби ,за 12'' най малко 75 литра трябва да е отворен обем,смятал съм го и на програмата и най добре свири.и най важното съм ги тествал.Mоята басскаса е 82литра правоъгълна измерена на програмата с колона пайнер от 150лв. и усилвател audison мога да кажа че в моята алфа разцепва но това си е лично мое мнение,не казвам че моето мнение е най право,просто искам да помогна на колегата...който има други мнения е с правото си да ги каже
    Last edited by adrian07; 20-03-2009 at 11:29.
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 105hp

  2. #17
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Колега не си разбирач...И това ни стана ясно

    Няма общовалидни данни за КУТИЯТА според РАЗМЕРА на говорителя...За това да кажеш 75литра е било минимума за 12" или НЕ можеш да смяташ или просто си многооо заблуден колега

    Моляте да ми дадеш тази програма, която смята минималния обем за ВСИЧКИ 12" говорители?!?

    Не се заяждам, колега но просто говориш големи глупости

    Горе дадохме точен и ясен отговор на колегата , какъв обем би бил подходящ за този 12" пайнер, доста хора са с този пайнер и доста хора са с кутии с този литраж... Аз лично знам и какво става с повече литри, а именно "мазало" в буквален смисъл замазване...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  3. #18
    Запален алфист adrian07's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pernik
    Posts
    149

    Default

    колега за повечето 12" ки където им вкарвах параметрите излиза обем не по малко от 70 литра ,значи пробвал съм херз пайнер jbl i magnat i др. и при всички излиза обем не по малко от 70 литра.както казах не съм разбирач и не се имам за такъв ,но съм пробвал други обеми,но за 12 ките където съм ги пробвал най добре беше около 80 литра ....,плус това имам един приятел който има мноогоооо яка музика в неговата кола и неговата туба е измерена перфектно,но нали ти казвам аз не искам да спорим с никой просто си казвам кво съм направил аз.....
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 105hp

  4. #19
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    Quote Originally Posted by adrian07 View Post
    колега за повечето 12" ки където им вкарвах параметрите излиза обем не по малко от 70 литра ,значи пробвал съм херз пайнер jbl i magnat i др. и при всички излиза обем не по малко от 70 литра.както казах не съм разбирач и не се имам за такъв ,но съм пробвал други обеми,но за 12 ките където съм ги пробвал най добре беше около 80 литра ....,плус това имам един приятел който има мноогоооо яка музика в неговата кола и неговата туба е измерена перфектно,но нали ти казвам аз не искам да спорим с никой просто си казвам кво съм направил аз.....
    демек - нищо не си направил 12'' говорител сложен в 80 л обем свири като на безкраен монитор - получава се абсолютно мазало за това че ги смяташ на програма - ами то програмата може да те лъже колкото си иска - особенно като не знаеш какво правиш
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  5. #20
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    А твоя приятел като му е толкова "Яка" музиката чувал ли съм го? Каква кола кара поне...

    Кажи му да заповяда на 22 март в Неделя на писта Дракон за да си свери 80литровата каса с 20-30 доста сериозни музики...

    Горе за мазалото и литрите и колегата Гигов потвърди....Няма какво повече да се обяснява Аз всъщност заради това се отказах да пиша в този форум, защото все някой се опитваше да ме убеждава в неща, които не са вярни..неща на които отговорите съм им намерил преди 5-6години

    Това е аз друго нямам какво да кажа.


    Ако автора на темата реши, да сподели какво е решил и дали си е взел "бас каса" и дали е доволен
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  6. #21
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    мисля и аз да не пиша повече по този форум , че обадя ли се и веднага е станало мазалото ,обаче не смятам че е в мене проблема - просто много измислици се пишат тука , а аз май много се паля на тая тема
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  7. #22
    Запален алфист adrian07's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pernik
    Posts
    149

    Default

    Колеги моята цел не беше да се заяждам ,сигурно не съм прав,но целта на колегата беше за инфо..


    пс:а за приятелчето с яката музика кара бмв 3 от старите.... и не съм казал че има най яката музика,казах че в перник има най силната музика.
    Last edited by adrian07; 20-03-2009 at 23:55.
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 105hp

  8. #23
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Ами колеги да Ви кажа малко тапо се получи и в 90% от случаите осирате темите.
    Другото което е аз питам за конкретно нещо, а не дали е хубав говорителят и незнам си какво, за тия пари толкова все пак е цена качество а не най-яката музика.
    И може и да си член на форума, но не мисля че имаш правото да се заяждаш с другите Колеги дали своето мнение.
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  9. #24
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    виж какво тук никой не се заяжда - опитваме се да ти помогнеме , но след като мислиш че се заяждаме ,а не ти помагаме с това че доста народ се опитва да дава съвети - чули нердочули -пробвали недопробвали нещо -някой от нещата не до там верни с това което се кава и пише аз лично спирам да пиша в тая тема каквото и да е - оправи се сам -Успех
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  10. #25
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by adrian07 View Post
    колега за повечето 12" ки където им вкарвах параметрите излиза обем не по малко от 70 литра ,значи пробвал съм херз пайнер jbl i magnat i др. и при всички излиза обем не по малко от 70 литра.както казах не съм разбирач и не се имам за такъв ,но съм пробвал други обеми,но за 12 ките където съм ги пробвал най добре беше около 80 литра ....,плус това имам един приятел който има мноогоооо яка музика в неговата кола и неговата туба е измерена перфектно,но нали ти казвам аз не искам да спорим с никой просто си казвам кво съм направил аз.....
    на кутията на говоритела си пише колко литра да е обема
    специално на неговата е между 39-45л(по памет,4е моята я изхвърлих),но не е нищо особедно този бас
    даже ми омръзна вече ама друг едва ли ще взимам
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  11. #26
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by adrian07 View Post
    Колеги моята цел не беше да се заяждам ,сигурно не съм прав,но целта на колегата беше за инфо..


    пс:а за приятелчето с яката музика кара бмв 3 от старите.... и не съм казал че има най яката музика,казах че в перник има най силната музика.
    туй тряя да е Явор нали...момчето има 60% загуба на слуха заради тая музика междудругото
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  12. #27
    Запален алфист adrian07's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pernik
    Posts
    149

    Default

    аха
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 105hp

  13. #28
    Младши алфист ti6o's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    3

    Default

    между другото продавам една кутия за бас каса ако някой го интересува http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=33180
    Alfa Romeo 155 1.7 TS '95 - вече бивша ...

  14. #29
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  15. #30
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Малейййй.Толкова глупости на едно място не бях срешал скоро.Едно е теорията и желанието-друго практиката.Стара истина е:по-голям обем-по ниски честоти.Да ама буфера не свири,а бумка на вънка и включва само алармите.Това е за друг форум и искам да ме разберете правилно.Пича от Лом е приятел на сина ми и цените не са тия,които се посочват.Момчето си държи на името и се ин тересува какъв гооворител имате и каква кутия да ви предложи.Някой се опита да изкара 200% печалба,а това не е SMART.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •