Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 66 of 66

Thread: Тъмни джамци !!!

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ако го лепнеш кадърно мое и да не го изрязваш......ако почне да се отлепя така или иначе ще го изрежеш после......
    Да илядиш Ники!
    По около 30 мин.на стъкло отделих,няма точки,балони и нагънато.Иначе фолиото минавало за доста добро.
    Слагам ги тогава...
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #62
    започва да се пристрастява bi40's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    sofia
    Posts
    60

    Default

    Колеги,препоръчаите ми каде в сф или перник(имам всеки ден път на там) могат да ми затъмнят задния прозорец качествено и на прилични цени.
    фен

  3. #63
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    [QUOTE=bi40;722918]Колеги,препоръчаите ми каде в сф или перник(имам всеки ден път на там) могат да ми затъмнят задния прозорец качествено и на прилични цени.[/QUOT
    Ако искаш ми се обади като си във Перник да ти покажа моята как е затъмнена(според мен перфектно и без никакви наставки) и ще те свържа със хората,които се занимават само със това.
    Цената е 60лв за работа и фолио и наистина си заслужава.
    Тел. ми е 0899221490-Лубо
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  4. #64
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Ловеч
    Posts
    6

    Default

    МОМЧЕТА, аз имам такова питане как се сваля задната кора на стъклото отзад ? Ако някой е свалял моля да ми каже защото и на мен ми предстой затъмняване на стъклата . Благодаря предварително !!!

    ---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

    Момчета, някой може ли да ми каже как се сваля задната кора под задното стъкло ? Благодаря предварително !!!

  5. #65
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by iskreniq View Post
    МОМЧЕТА, аз имам такова питане как се сваля задната кора на стъклото отзад ? Ако някой е свалял моля да ми каже защото и на мен ми предстой затъмняване на стъклата . Благодаря предварително !!!

    ---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

    Момчета, някой може ли да ми каже как се сваля задната кора под задното стъкло ? Благодаря предварително !!!
    Да беше казал колата каква е
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  6. #66
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by iskreniq View Post
    МОМЧЕТА, аз имам такова питане как се сваля задната кора на стъклото отзад ? Ако някой е свалял моля да ми каже защото и на мен ми предстой затъмняване на стъклата . Благодаря предварително !!!
    Ако става въпрос за 156 - сваляш първо задната седалка. Долната част е с два болта отпред. като я махнеш, ще видиш още два болта които държат облегалката в долната част. отвиваш ги и повдигаш облегалката нагоре, за да освободят куките (преди това се махат подглавниците). През багажника бъркаш и отвиваш болта на третия стоп, след което го изваждаш навътре. Самата кора е захваната с 4 щипки зад облегалката, махни ги и вече може да я издърпаш напред (откъм стъклото има крачета, които влизат в едни гумени тампони, малко е тегаво и може да се наложи по-юнашко дърпане, или да си помогнеш през багажника)
    Last edited by tonov; 04-06-2012 at 13:17.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •