Results 1 to 4 of 4

Thread: неште да пали

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Pleven
    Age
    35
    Posts
    23

    Angry неште да пали

    колата е само на бензин алфа 146 1,6boxer 96 god слагам друг акумулатор пали ок. слагам моя карам 1 час гася неште да пали tro6evo 48 blok sum 0895966203 su6to odarih edin bordur otka4ih prednata bronq nqmam edin klu4 i nqmam zarqdno za akumulatora kolata ne e palena ot 2 meseca off nz ako nqkoi jivee blizo i ima svobodno vreme moje da 4ukne 6te po4erpq

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Ама нищо не ти се разбира .... Пиши по-грамотно бе човек. Верно че не е форум по български, ама поне малко от малко да е по-разбираемо. Че и на латиница половината.

    Иначе първото което може да провериш е дали ти зарежда динамото. Лампата за заряда свети ли?

    А може и акумулатора да е заминал, щом не е палена 2 месеца.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Pleven
    Age
    35
    Posts
    23

    Default

    е ми нямам време да седна на комп за тва толкоз гра
    ешки пък и таа тъпа клавиетура е за боклука от акумулатора е разбрах а и да питам защо ми свети лампата на таблото за air bag-a ?? постоянно свети

  4. #4
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by marto890424 View Post
    е ми нямам време да седна на комп за тва толкоз грешки пък и таа тъпа клавиетура е за боклука от акумулатора е разбрах а и да питам защо ми свети лампата на таблото за air bag-a ?? постоянно свети
    Имаш записана грешка. Може да се оправи само на диагностика - да прочетат какво е и да я изчистят. И между другото, докато лампата свети ербега не бачка
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •