Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35

Thread: Gumball BG ?

  1. #1

    Default Gumball BG ?

    Здравейте колеги,
    Какво ще кажете за някакво пътуване из България? Нещо като световно известното състезание Gumball 3000,но при нас ще е БГ . Примерно тръгва се от София-Пловдив-Стара Загора- Бургас- Варна - ..... и пак София ? Спим в някои от градовете и купонясваме . Наистина ще хвръкнат пари ,но ще е уникално. Особено и като се снима

  2. #2
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    за с 3те ръце ... но организацията ...
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  3. #3
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    абе добре звучи и даже съм ЗА, но като се знаеме какви сме - всичките ще ни изпозаключат по МВР-тата с тия наще коли - знаете разликата между добрата кола и наистина добрата кола: Добрата кола те пренася от т.А до т.Б, а наистина добрата кола те вкарва в неприятности

    п.п. мале какъв съм сектант!!!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  4. #4
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    това е супер ама май ще тряя да се уцелим когато всичките смесе опаричили доста зада можем да направим як купон
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  5. #5

    Default

    от сега виждам само как олеквате с по 1000лева във всеки град за ремонт на алфите хаха

  6. #6
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by -Kris- View Post
    за с 3те ръце ... но организацията ...
    Колега,а ние от къде ще тръгнем
    Иначе съм ЗА
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  7. #7

    Default

    Еее стига пък ти lifestyle,не толкова грубо Иначе се радвам,че ви харесва идеята . Наистина ще е супер яко преживяване Организацията може да се направи и тук ,но първо искам да видим колко още хора ще са съгласни и какви мнения ще дадат. И ще го направим през Май,Юни,за да е хубаво времето. Парите ,то е ясно ,че ще се дават,но поне ще е за нещо много яко
    А иначе за МВРтата - първо трябва да ни хванат

    Примерно от София и по пътя ще се събираме,за да не трябва да идват хора от Пловдив, Стара Загора и др. Но хората от Враца, Монтана и др.. ще трябва да слезнат до тук и после навръщане ще си останат там
    Last edited by Highvoltage; 07-03-2009 at 19:03.

  8. #8
    започва да се пристрастява wallbanger's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    35

    Default

    Това ми е една от неосъществените ми младежки мечти - автообиколка на България . Трябва да се помисли по организацията . Аз съм с двете ръце ЗА !!!
    Alfa Romeo 156 2.0 TS Selespeed

  9. #9

    Default

    Май няма много навити гледам ( Аз сега ще подготвя едно превю и ще дам линк.

  10. #10
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Абе ти измисли кое как ще бъда ... поразрови се в чужди авто форуми, ако хората вече са го правили питай как седят нещата с организация и т.н. Ако има сериозно предложение, хората ще се навият.
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  11. #11

    Default

    Еми то няма какво да се мисли толкова.Тръгва се от Ал. Невски премерно в 10:00h или по-рано... то трябва тук да привлека повече хора,за да може да го разгледаме като сериозно предложение. Иначе са точно 1300км ,като всики градове ,през които ще минаваме са отбелязани на едно клипче,което направих и ще го дам като линк и на лични.. Спи се в Бургас ,един цял ден във Варна се купонясва,след това или Ловеч ,или Плевен(Разстоянието между тях е около 50км) пак се купонясва и се спи и накрая през Враца,Монтана и се прибираме. Повечето неща съм ги проверил. Даже мисля да поканя и който иска и от другите форуми,за да е още по-яко.
    Всичко е за 4тири дни,но може да се направи и за 3. Мисля да е към края на Май началото на Юни,за да е по-хубаво времето.

    Повтарям: Хората ,които са по път няма смисъл да идват до София,защото може и такива екземпляри да има,което не е лошо,но... Просто в даден час се присъединяват по пътя!
    Last edited by Highvoltage; 09-03-2009 at 22:24.

  12. #12
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    Quote Originally Posted by -Kris- View Post
    Абе ти измисли кое как ще бъда ... поразрови се в чужди авто форуми, ако хората вече са го правили питай как седят нещата с организация и т.н. Ако има сериозно предложение, хората ще се навият.
    Да ама представяш ли си по новините. Група улични състезатели застрашават живота на невинни хора из цяла българия. Полицията за да симулира дейност взема книжките защото нали все пак се борят с войната по пътищата. И всичко приключва.
    Това ще стане ако ей така се съберат 20 коли и започнат лудо преследване по магистралите и пътищата.

    Иначе с организация някаква ще стане нещо доста интересно
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  13. #13
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    звучи доста интересно бих се присъединил с удоволствие
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  14. #14

    Default

    Е то това ще е от първостепенна важностт!!! ИДеята е не да се гоним (въпреки че всеки знае,че и няма да се пести много,но не и прекалено),А ДА ПЪТУВАМЕ В ГРУПА(Това задължително ще се предопреди.Да няма изцепки и фалове по пътя,че да не се превърне в лош спомен)
    Всъщност това ще е грандиозното. Примерно 15-20-25 алфи, опели, vw,пежа..
    И

  15. #15
    Punisher in the snow Борил's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    5

    Default

    Е добре де, някакви дати ориентировъчни нема ли да дадете? Евентуално да си правиме сметката.

    Всъщност това ще е грандиозното. Примерно 15-20-25 алфи, опели, vw,пежа..
    Е тия с аЛдита-та не сме ли хора бе колега?



Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •