Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 78 of 78

Thread: Стабилизираща щанга на Алфа 156

  1. #76
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    ок,това е добре,че не се сваля щангата,но понеже чета ,че може и без да се откача моста,как става в този случай.или тва са два отделни случая.в единия не се откачва магарето и се сваля щангата и в другия се откачва магарето и не се сваля щангата или има 3-ти вариант.ако все пак реша да откача моста всички болтове ли дето са отдолу трябва да отвия?никъде не намерих да е писал някой по-подробно как става,като например с носачите как става.или аз не съм търсил достатъчно.много ще съм благодарен,а и не само аз,ако може все пак по-подробно да се каже как става.не сме малко новите алфистчета.извинявам се предварително,ако е задаван въпроса вече,но просто не намерих това което ме интересува.
    Здравеи колега.
    Първо изкам да кажа, че варианта без да сваляш моста също не е много лесен. Ако имаш възможност да ползваш подемник предполагам, че ще ти е по-лесно, защото ще си прав а не легнал и ще имаш по-добра опора.
    Планките които държат тампоните са закопчани, т.е. /мъжко и женско/
    Затова ти трябва тънък секач за да ги отцепиш. Удря се в края т.е. отпред и отзад.
    Долната планка е с много малка извивка и излиза лесно. Но горната е доста висока и не излиза свободно, за това трябва да разхлабиш максимално болтовете на моста за да пропадне и да се освободи място.
    Добре е да си викнеш приятел, за моабет и да ти помага тук там де.
    При сглобяването гледай да уцелиш мъжкото и женското на планките да прилепнат добре и да стегнат тампона.
    В общи линии е това.
    Успех!!!!!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  2. #77

    Default

    много мерси,колега.мисля,че ако я вдигна на трупове и съм на канал,че ще се получи.ще имам в предвит това което ми казаблагодарскопонеже забравих да питам,биалетките ртябва ли да са откачени предварително.
    Last edited by undy; 02-04-2009 at 14:45.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #78
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    много мерси,колега.мисля,че ако я вдигна на трупове и съм на канал,че ще се получи.ще имам в предвит това което ми казаблагодарскопонеже забравих да питам,биалетките ртябва ли да са откачени предварително.
    Да.

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •