Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Power Flex,има кой да ми даде адекватен отговор,как с тях и дали си заслужава.

  1. #16
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    И аз да си споделя моя скромен досега опит - отпред моята е с полиуретани - колата наистина стана с по-чуствително управление, леко по-директно реагира при резки завои, както и при колегата се усещат малките неравности и дефекти по пътя по-силно (най-голямата разлика е при напречните канали, фуги и т.н.)
    Като цяло се надявам ефекта да е по-издръжлива предница - с нормални гумени тампони носачите ми изкараха няма и 30 000 км. Сега се надявама поне на двойно.
    Шарнирът се рециклира - тук няма голяма драма, просто се прави и толкова. Тъпото е, че това е свързано със сваляне на носача, бавене по сервизи и т.н. досадни неща.....
    Влади, ако решиш да поръчваш от Англия ето ти по-добър сайт: http://www.larkspeed.com/index.pl?c=...LFA&s=category
    Аз си взех моите от там, даже взех 3 комплекта, не съм плащал ДДС! Шипинг до адрес в англия е 10 паунда, по-скъп е шипингът до България!

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  2. #17

    Default

    Мда, Ларкспиид са точни, и мойте са оттам....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    И аз тях имах предвид,колко е до България знаете ли?Честно казано ако карат само двойно,няма много смисъл от тях,освен по доброто поведение на пътя!?
    Според мен най важно е след кат оедин път си ги сложил на един носач дали може после да ги прехвърлиш на друг?!?!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

  4. #19
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by sitalk View Post
    И аз тях имах предвид,колко е до България знаете ли?Честно казано ако карат само двойно,няма много смисъл от тях,освен по доброто поведение на пътя!?
    Според мен най важно е след кат оедин път си ги сложил на един носач дали може после да ги прехвърлиш на друг?!?!
    Горните могат да с прехвърлят без проблем но при долните е малко по особена работата защото се избиват много трудо и не е сигурно дали ще излезе цял тампона или ще се скъса всъщност може да се изкара но ще трябва даасе правят приспособления за вадене и ако не ги правиш сам ще е скъпо на сервиз.
    А за задницата ефекта е никакъв и разлика във устойчивостта няма и във возията а и оригиналната гума на тампона е твърда. Просто не си заслужава парите сигурно ще издържи повече от тампоните които се продават на магазина но цената е на полиуретана е доста голяма а и за надлъжните щанги няма полиуретан там си остава гума а там тампона е малко по особен.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  5. #20
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Рециклират се
    Доколкото съм чел, на 147/156 им се скапват тампоните пъти по-бързо, отколкото самите шарнири.
    Моите долни носачи се скапаха на около 75000 км. показания на километража. Смених целите носачи при Румен и сп. него тампоните си бяха съвсем наред, а шарнирите бяха заминали. Обаче, това си бяха оригиналните носачи!

  6. #21
    Запален алфист nesh's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    BG
    Posts
    131

    Default

    Имаме си вносител на Power Flex гамата, XYZ окачванията и металните спирачни маркучи и др.....сайта в момента се прави, но ако много настоявате мога да взема ценовите листи. Доста от нещата са налични,а лично обещавам за Алфи и Баварци отстъпки от цените.
    NESH
    156 '99 1,6TS+JR Filter+ Ported&Polished head cut 0.42mm, 4mm скъсени водачи на клапаните, ported&polish trotle body, Lightweight Alu Crank Pulley 538g , cat. off, remap

  7. #22
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Dexer View Post
    И аз да си споделя моя скромен досега опит - отпред моята е с полиуретани - колата наистина стана с по-чуствително управление, леко по-директно реагира при резки завои, както и при колегата се усещат малките неравности и дефекти по пътя по-силно (най-голямата разлика е при напречните канали, фуги и т.н.)
    Като цяло се надявам ефекта да е по-издръжлива предница - с нормални гумени тампони носачите ми изкараха няма и 30 000 км. Сега се надявама поне на двойно.
    Шарнирът се рециклира - тук няма голяма драма, просто се прави и толкова. Тъпото е, че това е свързано със сваляне на носача, бавене по сервизи и т.н. досадни неща.....
    Влади, ако решиш да поръчваш от Англия ето ти по-добър сайт: http://www.larkspeed.com/index.pl?c=...LFA&s=category
    Аз си взех моите от там, даже взех 3 комплекта, не съм плащал ДДС! Шипинг до адрес в англия е 10 паунда, по-скъп е шипингът до България!
    Благодаря ти, Тони
    Май ще взема само предни, а нататък и за отзад

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •