Results 1 to 13 of 13

Thread: изгасна и не иска да запали

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default изгасна и не иска да запали

    Люде отзивчиви ,днес се случи поредната простотия... Начи , около пет следобяд си карах колата без проблеми и без дефекти.В осем и половина ,свърших работа и я запалих да позагрее на място малко преди да я подкарам и както си работеше изведнъж загасна и няма палене.
    Светна ми инжектора ,както и индикацията за селеспиида.Да уточня, скоростите си работят перфектно ,смених робот ,сфера и помпа.Не е от тях.
    Проверих бобини , кабели ,дюзи , дебитомер,да не би да има някъде прекъснато нещо ,не ,всичко е в изправност.
    Онзи ден ми се случи за пръв път ,но след 5 минути сама се оправи.
    Проверих да не е паника на алармата ,не е и той .. какво още да търся ... утре ще я закача да я прегледам,но след първото такова своеволие нейно оня ден , я закачи и нямаше никакви грешки . наистина ,тя тогава се оправи сама и работеща я закачих , а утре ще я закача както я оставих тази вечер ..Ако има някакви идеи ,споделете

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  2. #2

    Default

    Върти ли, или не?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Върти ли, или не?
    Върти Ники като обезумяла ,ама на финала акумулатора тръгна да гасне като биитълсите
    аа и докато въртеше и въртеше един път запали ,исфорсира се сама и изгасна пак

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov View Post
    Върти Ники като обезумяла ,ама на финала акумулатора тръгна да гасне като биитълсите
    аа и докато въртеше и въртеше един път запали ,исфорсира се сама и изгасна пак
    Въх.....след като е запалила веднъж, добре, но за да се изфорсира сама предполагам екуто е изкомандвало електронната газ да се отвори......звучи много заплетено, ще трябва да търсиш Монк.....тая електронна газ изобщо не ме кефи.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Въх.....след като е запалила веднъж, добре, но за да се изфорсира сама предполагам екуто е изкомандвало електронната газ да се отвори......звучи много заплетено, ще трябва да търсиш Монк.....тая електронна газ изобщо не ме кефи.....
    И мен никак не ми е приятен факта . Утре като я закача ,ще видим ще пидскаже ли нещо тъпата кола

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  6. #6
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Добре де щом върти значи и ти го е правила пак този номер или е помпата знаеш тя трябва да се чува да работи или е датчика на хол ония завряния от задна страна на двигателя
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •