Results 1 to 5 of 5

Thread: Работа с бордови компютър... КАК? - 147

  1. #1

    Default Работа с бордови компютър... КАК? - 147

    Здравейте... От скоро съм собственик на Алфа 147 1.6ТS 16v 120к.с и за сега съм много доволен от нея. Та въпроса ми е как да нулирам настройките на бордовия компютър.Това за колко километра съм изминал, колко остават и т.н... изобщо работата с него, ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен Мерси.

  2. #2
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Здавей колега и чесито за придобвката,за борд компютара да го нулираш ти трябва само да го пуснеш и да натишнеш копчето което е на чистачките от страни.Когато го пуснеш отиваш на среден разход и го нашкаш и задържаш и той сам се нулира.надявам се да съм ти бил полезен.
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  3. #3
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Ха, е много сложно, бе. На 156 само задържаш бутона за няколко сек. и си готов.

  4. #4
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    1.Палиш колата на място.
    2.Натискаш бутона на дясното лостче (за чистачките) веднъж - изписва ти МОМЕНТЕН разход под тая форма-> ---
    3.Натискаш същия бутон още веднъж - изписва ти СРЕДЕН разход
    4.Задържаш въпросния бутон 3-4 секудни докато ти изписука борд.компютъра и ти нулира показанията....
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #5

    Talking

    Мерси колеги... Успях да го нулирам. Явно като съм пробвал преди да задам въпроса си тук... не съм го задържал достатъчно дълго.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •